Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eşimde diyo belki hayırlı değil ondan olmuyor.
İnan bir tatile gitmek istiyorum çok sıkıldım.bunaldim
Bunalmaz misin insan çok sıkılıyor dene dene sürekli. Yani en iyi birbirimizi biz anlarız.
Eger öyle bi imkanın varsa bu sefer hiç biseyi düşünmeden gez kafanı boşalt gerçekten iyi gelir

Bunalmaz misin insan çok sıkılıyor dene dene sürekli. Yani en iyi birbirimizi biz anlarız.
Eger öyle bi imkanın varsa bu sefer hiç biseyi düşünmeden gez kafanı boşalt gerçekten iyi gelir
Eşim.gelsin de işten bı konuscam .
Hep başa dönüyoruz, isyan degil kesinlikle ama ruhum çok bunaldı.
İş yerim yoğun, sürekli agrafis agrafis geziyorum orda da hep bu olaydan dolayı gerginim. Eşime de yansıyor

Benim canım reglim.geliyo beni bırakmaz asla.bir iki damla kan geldi
OKYANUS302 Dilos6342
Kimyasal mı oldu acaba yükselecek gibi oldu sonra düştü 13 gün iğne etkisi mi kalır anlamadım inan ki sen canını sıkma ruhunu bunaltma canım rabbim emeklerinin karsılığını verecek ben cok inanmıştım ama olcak biliyorum sen canını sıkma kesinlikle bu ay akışına bırak kafanı dinle sonra tüm gücünle devam nasip olacak o kadar inanıyorum ki

Yansimaz mi insan sinir küpü gibi geziyor sürekli başa sarmaktan. İnsan yoruluyor verilen emekler kolay iş değil tabi
İnsallah gönlüne göre olsun hersey

Allah razı olsun kuzummm.
Valla bende anlamadım kimyasal belkide .
Hayırlısı olsun inşallah
İlk gün böyle.oluyorum.ben ya sonra normale dönerim

Allah razı olsun kuzummm.
Valla bende anlamadım kimyasal belkide .
Hayırlısı olsun inşallah
İlk gün böyle.oluyorum.ben ya sonra normale dönerim
Sen canını sıkma kesinlikle mucizen gelicek inanıyorum sen kendin iyi ol önce piskolojik olarak bu bir süreç illa ki nasip olcak canım benim

Şuan yok kuzum bir damla gördüm de ağrım var sabaha gelir diye düşünüyorum
Bakalım.kusum
Ne olur üzme kendini hep şunu düşün bak olmazsa demekki sağlıksız di de ben senin gebe olduğunu düşünüyorum ve öyle hissediyorum ama sağlıksız sa zaten olmasın sana zarar vericekse olmasın nasılsa yine hamile kalırsın.. bak buarada ne hikayeler okuyoruz son aya kadar gelenler doğumda kaybedenler var hatta doğumdan sonra Allah korusun böyle olacağına hiç gelmesin daha iyi sagkli olan sağ salim hastaneden yuvana goturebilcegin bir bebeğin olsun isnhaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…