Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canimmmmm 🤗🥰😘 sağol sorduğun için..

Vallahi ne olsun bu aralar yoğunum giremiyorum yada girsemde bakıp çıkıyorum hemen ☺️

Yeni bri haber yok bakalım bu ay ne olucak hayırlısı 😁

Sendne ne haber nasıl gidiyor çok şükür atlattin 3 ayı değil mi kuzum ? Cinsiyeti keisnlestimi pipili mıymış datlu yeğenimiz 😍😍

Evet sizleri görmek çok güzel 💓
İyiyim bende canlarım şükür.
Aynı devam bıraktığınız gibi nasibimi bekliyorum🤲🖤 Birbasak Birbasak .
Sizin doğumlar ne zaman😍😍
Çok dua ediyorum, inşallah minnoşum, en hayırlı zamanda bize mutlu haberi verirsin, çok istiyorum.🤲🏻❤️

Allah kısmet ederse ekimde papatyam.🙏🏻

Vallahi ne olsun bu aralar yoğunum giremiyorum yada girsemde bakıp çıkıyorum hemen ☺️

Sendne ne haber nasıl gidiyor çok şükür atlattin 3 ayı değil mi kuzum ? Cinsiyeti keisnlestimi pipili mıymış datlu yeğenimiz 😍😍
Sürekli aklımdasın, umutluyum bekliyorum güzel haberlerinizi çiçeğim.🤲🏻❤️

Çok şükür 4 aylığız minnoşum, erkek evet, pipiyi çok net gördük.😂😂 Babası üzgün.😂

Sürekli aklımdasın, umutluyum bekliyorum güzel haberlerinizi çiçeğim.🤲🏻❤️

Çok şükür 4 aylığız minnoşum, erkek evet, pipiyi çok net gördük.😂😂 Babası üzgün.😂
Uyyy canım çok sağol bende sizleri düşünüyorum sürekli Allah'ın ziniyle doğumu da atlatin istiyorum İnshaAllah 🥰🤗😘😘

Babasıda üzülmesin oğlunuda çok sevecek nasılsa 😁

Uyyy canım çok sağol bende sizleri düşünüyorum sürekli Allah'ın ziniyle doğumu da atlatin istiyorum İnshaAllah 🥰🤗😘😘

Babasıda üzülmesin oğlunuda çok sevecek nasılsa 😁
Amin minnoşumm, Allah gönlümüzdekini nasip etsin hepimize.❤️

İkinciye şimdiden tövbe etmişti, belki kız olur diye istiyor şimdi.😂

Evet sizleri görmek çok güzel 💓
İyiyim bende canlarım şükür.
Aynı devam bıraktığınız gibi nasibimi bekliyorum🤲🖤 Birbasak Birbasak .
Sizin doğumlar ne zaman😍😍
Rabbim en hayırlı zaman da hiç de beklemedigin anda versin nasibini canim benim inşallah 😍 Eylül başında benim doğum ilkinden dolayı sezeryan olacağım için öyle denk geliyor tabi erken gelmek istemezse 🥰

Her biriniz dualarindasiniz tez zaman da sağlıklı hayırlı gebelikler kuzum güzel haberlerinizi duymak için sabırsızlanıyorum 😍
Merhabalar iyilik olsun sen nasılsın 😍
Çok şükür canim iyi gidiyor var mı güzel haberler 😍
Yazdı mı herkes burda canım 🥰 🙏
Çoğunluk yazdı canim sagolsunlar bırakmıyorlar burayı da hepinizin yeri çok ayrı 😍
Amin minnoşumm, Allah gönlümüzdekini nasip etsin hepimize.❤️

İkinciye şimdiden tövbe etmişti, belki kız olur diye istiyor şimdi.😂
Aaa haklı adam Allah'ın hakkı üçtür bebişim bakk ben şimdiden üçüncü diyorum oda erkekse geliblerimle kendime mutluluklar dileyip bu defteri kapatırım 😂😂

Rabbim en hayırlı zaman da hiç de beklemedigin anda versin nasibini canim benim inşallah 😍 Eylül başında benim doğum ilkinden dolayı sezeryan olacağım için öyle denk geliyor tabi erken gelmek istemezse 🥰

Her biriniz dualarindasiniz tez zaman da sağlıklı hayırlı gebelikler kuzum güzel haberlerinizi duymak için sabırsızlanıyorum 😍

Çoğunluk yazdı canim sagolsunlar bırakmıyorlar burayı da hepinizin yeri çok ayrı 😍

Aaa haklı adam Allah'ın hakkı üçtür bebişim bakk ben şimdiden üçüncü diyorum oda erkekse geliblerimle kendime mutluluklar dileyip bu defteri kapatırım 😂😂
Benim çalışmalara devam tüp bebek surecindeyim yarin kontrolüm var 🥰 sizlerde durumlar nedir 🌸🙏

Aminn canım benimm ne güzel dua❤️
Allah'ım sağlıkla kucağıniza almayı nasip etsin inşallah ❤️ 🤲😻

Sağol mavisimmmmmm biliyorum en çok sizler sevinceksiniz Allah razı olsun 😍🤗

Ben çok giremiyorum bu aralar yoksa arada yazardım buraya 😁 kız senin bebek cinsiyeti belli oldumu en son yoksa söylemek istemesen de sormadım say nasılsın iyisisin kilo aldınız mı dikat ede beliriyor musunuz nasıl gidiyor detaylar alalım maviss_34 maviss_34 canım ne güzel etsinde yazdım sabah sizin yazdığınızı görmek güzel oldu 🥰😍😘 bu topik çok şahaneydi inşaALLAH hamilelik bekleyenler bu ay nasip olur ❤💋

Ben çok giremiyorum bu aralar yoksa arada yazardım buraya 😁 kız senin bebek cinsiyeti belli oldumu en son yoksa söylemek istemesen de sormadım say nasılsın iyisisin kilo aldınız mı dikat ede beliriyor musunuz nasıl gidiyor detaylar alalım maviss_34 maviss_34 canım ne güzel etsinde yazdım sabah sizin yazdığınızı görmek güzel oldu 🥰😍😘 bu topik çok şahaneydi inşaALLAH hamilelik bekleyenler bu ay nasip olur ❤💋
Özletme kendini sık sık geel.😍 Belli oldu minnoşum cinsiyetimiz erkek. Şimdiye kadar bir kilo aldım sadece, bundan sonra hızlı alabilirmişiz ama bakalım.😂

Sende ne var ne yok, muhteşemliii haberler bekliyoruz hepinizden, Allahın izniyle en kısa zamanda inşallah.🤲🏻❤️

X