Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aa yakınsın bıze :)
evt yakınım . önceden istanbul da yaşıyordum zaten:)
bi sıkıntı da şu bu ay doktora gitmeyim ilaç almayım diyemiyorum yumurta tembelliği var ya büyümmüyor yada çok geç büyüyor o yüzden ilaç almadığım aylar çöp. artık femarayı bırakıp doğal vitamin tarzı şeyler kullanmak istiyorum,
biraz arştırdım inofolic combi tavsiye eden var birde Gynositol var bunlardan birine başlamalı

evt yakınım . önceden istanbul da yaşıyordum zaten:)
bi sıkıntı da şu bu ay doktora gitmeyim ilaç almayım diyemiyorum yumurta tembelliği var ya büyümmüyor yada çok geç büyüyor o yüzden ilaç almadığım aylar çöp. artık femarayı bırakıp doğal vitamin tarzı şeyler kullanmak istiyorum,
biraz arştırdım inofolic combi tavsiye eden var birde Gynositol var bunlardan birine başlamalı
dogru haklısın canım onlarda uzun surede kullanımda rezerve cıddı zarar verıyormus,
evet onları bende duymustum :KK200:

Canım testim git gide koyulasmis yicem 🤣
Ay bu bile.mutlu etti beni🙈

Eklentiler

• IMG_20220331_170005.jpg
    IMG_20220331_170005.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 25
Aslında öyle düşünerek söylemiyor insan sadece içi gidiyor çok güzeller diye pembis pembis yoksa ikisi de evlat can yani 🥰

Hahahah evet biz arada devam ediyoruz buradan da 😂

Hahahha kız öyle ama napiyim bende bu şans varken ben sıcak kanliyimdir eşim dışında karşıma çıkanlar hep buzdolabı 😂

3 aylık da fazla gelmesin ya dokunmasın yani canim bı doktora falan danissaydiniz bu cipli asilama nasıl oluyor

Gerçekten nasipten ötesi yok canım benim de arkadaşım var kızı vardi gene kız oluyormuş diyorum ki Allah'ın işine bak biz kız isteriz oda erkek ama Rabbim isteyen herkese nasip etsin ikisinden de ❤️ gelin savar ben hahahah 🤣🤣
canım doktora dedik kullaanabilirsin dedi vitamin tarzı bi ilaç zaten dokunmaz her halde.
çipli aşılama normal aşılama ya göre bi tık üstü canım. norrmal aşılama da oran % 10-15 ise çipli de % 30-50 ye kadar şans var. daha ileri bırakıyorlar ince katater ile birde spermleri özel makine ile ışık altında ayrıştırıyorlar .normalde mikroskopla mı ne yapılıyor

canım doktora dedik kullaanabilirsin dedi vitamin tarzı bi ilaç zaten dokunmaz her halde.
çipli aşılama normal aşılama ya göre bi tık üstü canım. norrmal aşılama da oran % 10-15 ise çipli de % 30-50 ye kadar şans var. daha ileri bırakıyorlar ince katater ile birde spermleri özel makine ile ışık altında ayrıştırıyorlar .normalde mikroskopla mı ne yapılıyor
Hadi bakalım çok nazlanmadan bekletmeden sizi bulsun bebisin canim Amin🥰❤️

iğne koyulasmaz heralde yanı ıkı asılamamdada bu gunlerde test yapmıstım ılk kımyasalda yıne boyle cızgı vardı .
ıkıncısınde 12gun beyazdı cızgı kırmızı degıldı,
ınsallahhh bebegımdır yaaa :dua::KK200:
Öncekiler de hatırlıyorum silik çizgi bile olmuyordu canim hiç duymadım da 12.gun iğne etkisi Rabbim yüzünüzü güldürsün daima 🥰

az önce bir konuda kadın eşinin erken boşalmasından müzdarip bi konu açmış ben de dünya genelinde erkenlerin yüzde 80 ni böyledir doktorun verdikleri ilaçlara devan etsin dedim.
birisi nerden biliyorsun dünyanın yüzde 80 erkeğinin denedin mi demiş. bu insanlar neden bu kadar cahil yaa 😂

X