Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyy sende ne hünerler varmış kıızzz masallah😍
Bende ve ablamda da resim yeteneği vardı ama yapmayalı yıllar oldu kaldı gitti öyle 🤣
O ayarlıyor bakma sen az üfleyip az ses çıkarıyor hemen duyduğunu da çıkarıyor bizim oralarda meşhurdur klarnet bergama tarafları
Kimden kapmış bilmem kimsede öyle yetenek yok kendi kendine öğrenmiş 😅
O dediğin yetenek çoğu erkekte var 🤣🤣
Enstrümanda duyduğunu çalmak asıl yetenek valla helal olsun ben notayla çalıyorum ama müzik kulağım iyidir, kısmetse kemana da başlayacağım iyi bir hoca arıyorum. 😍

Beybisi bir set sipariş et fiyatı uygun, şövale, tuval vs. Rahatlatır, vakit de geçer, hem asarsın evine.😍

Bak buna katılıyorum hatta bu yüzden ben tartışmıştım insanlar ne piskoloji ile yazıyorlar bilemeyiz anlamadan dinlemeden saldırmak niye? Ama dünden bugüne öyle bir olay olduki bazıları linçi keisnlikle hak ediyor.. Kadının birisi ikinci kadınım diye açmış konu saçmaladi da saçmaladı zaten ben bildim troll olduğunu neyse banlaninca bu başka bir hesabı eski bir hesabini kullanarak Goya kadına(kendine) tavsiye veriyor birde savunuyor 🤣🤣🤤🤣😅😅😅😅 ne günlere kaldık
Ayyy evet onlar da var, bizimle dalga geçenler de var bilmez miyim. Onlar hak ediyor bebeğim.😠

O ne tür bir model ya kendi kendine cevap veriyor bir ara denk gelmiştim.😂😂 akıl sağlıkları dans ediyor.

Ayyy evet onlar da var, bizimle dalga geçenler de var bilmez miyim. Onlar hak ediyor bebeğim.😠

O ne tür bir model ya kendi kendine cevap veriyor bir ara denk gelmiştim.😂😂 akıl sağlıkları dans ediyor.
Gıllı yaşlı emicenin ikinci karısıymış pek çok marifetmiş gibi bir şeyler anlattı aynı zamanda vajinismus hahahah nasıl oluyorsa

😂😅 Bu zaman da iki ideal ya para yetişmiyor 😅 ama tabi kendi bilir canım rabbim herkese gönlündekini nasip etsin şaka Maka ben takılmak için yazdım oyle insallah kızı da olur 🙏 istiyosa bakabilecekse neden olmasın benim de ikinci bebiş bakalım bahtıma ne çıkacak benim de gönlüm kızdan yana 🥰 🙏🤲 bi oğluşum var 💕
İnşaALLAH kızdır o zaman 😊 ama gurubtaki çoğunluk erkek bekliyor galiba.. sağlıkla kucağına alırsın İnşaALLAH canım sen ve bekleyen herkes amin amin 💕💕

Bendeki çocukluk hayali işte ya ne bilim kendime benzeyen bir kızım olsun çok isterdim nasip kısmet tabiki o günleri görebilecek miyiz orası da meçhul Rabbim ömür sağlık verirse ekonomik olarak da iyi olursak neden olmasın❤️

Amin canım inşallah 😍 hala içimden diyorum ki acaba değişir mi kıza döner mi 😂😂
HahhahHH bak bende de var o bekleyiş :KK55::KK24: aman sağlıklı olsunda ikisinde güzel:KK200::emir_bebek:

Merhabalaar bi kaç topiğe yazdım kimse cevap vermedi.Konu açtım 1 kişi yazdı.Sizleri aktif görünce bide size danışmak istedim 28 Mart beta 797 30 Mart beta 1476 normal mi sizce tam 2 katı artmamış da kimyasal olabilr mi
Canım normal artış %50 ile %60 arası ile normal bebeklerde gelişme yavaslam oluyor kendini yurdun sa yemeye içmeye dikkat demedinse bide stres olduysan yavaşlama olur kimyasal olsa ALLAH KORUSUN değer yükselmez aksine düşer

Hahahah insan biseyi çok isteyince olmuyormuş ya bizimki de o misal yani orası hiç belli olmaz canım 🥰 benim erkek hiç aklımdan geçmemişti kız bekliyordum nasipte iki oğlan anası olmak varmış ayyy benim şansıma gelinlerm de itici soğuk nevale olurlar 😂😂
Ay maviş deme öyle bebek olmasını çok istiyordun o oldu kızın da olur inşaALLAH bu sefer değilde 3. Ye olur inşaALLAH.. gelirlerine koptum ama :KK70::KK70::KK70::KK70:çocuk doğmadan everdin ha hahhahha

Ederim canım rabbim yüzünü güldürsün 🙏 inşallah değildir dayan sabret az kalmıs 2 gün daha testin varsa ve cıkıyosa kesin değildir rabbim emeğinin karşılığını versin inşallah 🙏
Günaydın canlar ❤️ bugünde silik testim en iyisi kan verimde var mı yok mu çıksın 😂

Eklentiler

• Screenshot_2022-04-01-06-40-20-858_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-04-01-06-40-20-858_com.miui.gallery.jpg
    30,4 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20220401_063052.jpg
    IMG_20220401_063052.jpg
    27,4 KB · Görüntüleme: 26
Buna yedi galiba😑😑
Gelir bugüne inşallah
Canimcim kavga edince banlanmis 🤦🏻‍♀️
Burası çok sıkıntı kimse guzellikle yaklaşmıyor birbirine🤦🏻‍♀️
Ama o hadsiz hak etmiş kavga etmeyi yani dün anlattı biraz da bak yiyeceğini düşünmemiştim sonuçta ona hakaret etmiş karşıdaki
Ahahahh doğru doğru, minnak Fazıl Say, ya da bir Mozart belli mi olur? 😂😂😂 Anasına çekerse olur, ayıptır söylemesi çok yetenekliyimdir, babaya çekerse tırt.😂😂
Bakın size bir sır vereyim hamileyken ne diye dua ederseniz gerçek oluyor ben hep dedim ki gözleri bana huyu babasins benzesin sadece gözü değil yüzü de bana benzedi huyu hik demiş burnundan düşmüş fazla dua etmjsim kızlar başımda bir tane çok bilmiş vardı iki oldular 😂
Bebeğim Adanalıları yanlış tanıyorsunuz.😂
Adana türküsü deyince Adana'ya gidek mi türküsü geldi aklıma 😂
Ay maviş deme öyle bebek olmasını çok istiyordun o oldu kızın da olur inşaALLAH bu sefer değilde 3. Ye olur inşaALLAH.. gelirlerine koptum ama :KK70::KK70::KK70::KK70:çocuk doğmadan everdin ha hahhahha
Ahahhahah çok ince düşünürüm ben bak o günleri göreceğiz mi diyeceğime o günleri düşündüm direk Rabbim hayirli ömürler versin her birimize 🥰❤️

İnşaALLAH kızdır o zaman 😊 ama gurubtaki çoğunluk erkek bekliyor galiba.. sağlıkla kucağına alırsın İnşaALLAH canım sen ve bekleyen herkes amin amin 💕💕
Amin canım Eylül erkek anketlere baktım Ekim kız Kasım da anket yok bende cok merakla bekliyorum ne olcak 1 Kasım gözüküyo belki Ekim sonu dogar hayırlısı olsun 🙏🥰 ama gönlüm kızdan yana insallah kızım olur
Günaydın canlar ❤️ bugünde silik testim en iyisi kan verimde var mı yok mu çıksın 😂
Kan ver bence de 12 günün değil mi bugun var var içimden öyle geliyo kan ver kesinlikle insallah bebiş seninle 🤲🙏 rabbim yüzünü güldürsün 🙏

Amin canım Eylül erkek anketlere baktım Ekim kız Kasım da anket yok bende cok merakla bekliyorum ne olcak 1 Kasım gözüküyo belki Ekim sonu dogar hayırlısı olsun 🙏🥰 ama gönlüm kızdan yana insallah kızım olur

Kan ver bence de 12 günün değil mi bugun var var içimden öyle geliyo kan ver kesinlikle insallah bebiş seninle 🤲🙏 rabbim yüzünü güldürsün 🙏
bebegım verdım kan, hayırlısı olsun ınsallah ya,
12 oldu bugun.
amınnnn Allah razı olsun:KK200:

X