Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba benimde eşimin 10 milyon sperm var aşılama yaptircaz aşılamayla olur dediler kısmet artık eşiniz ne kullandı da bu kadar arttı sperm sayısı

Merhaba benimde eşimin 10 milyon sperm var aşılama yaptircaz aşılamayla olur dediler kısmet artık eşiniz ne kullandı da bu kadar arttı sperm sayısı
İnşallah canım , biz üç ay takiye kullandık ona ek olarak keçiboynuzu kynaattm her gün, muz bitter çikolata fındık havuc keçiboynuzu pekmezi yedi şükür baya arttı ikinci aşılamam da hatta 90milyon çıktı ama nasp olmadı.
Bekliyoruz mucizemizi
Rabbim kimseyi evlat hasreti ile imtihan ermesin hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah aminn

O bende de oluyor canim kanama olmadığı müddetçe korkma rahim büyüdükçe rahim kaslari kasılıyor sebebi odur canim
İnşallah inşallah tedirgin oldum. Peki birşey soracağım. Ben progestan ilaç kullanıyorum ya belki o yüzden kanama olmuyordur belki kötüdür olamazmı? Birşey vardır aklımda deli sorular

İnşallah inşallah tedirgin oldum. Peki birşey soracağım. Ben progestan ilaç kullanıyorum ya belki o yüzden kanama olmuyordur belki kötüdür olamazmı? Birşey vardır aklımda deli sorular
Hayir kafanı böyle setlerle bulandirma iyiyi güzeli cagir minnoşum ne zaman gideceksin doktora

Hmm anladım inşallah iyi olur. Ne zaman gideceksin hastaneye kalp atışı için
Canım ben önümüzdeki hafta çarşamba günü gidicem o zaman çağırdı kese gördükten 1 hafta sonra yani. Insallah sende toparlanirsin biraz başka biseyin var mı benim fena mide yanmam başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…