Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Askeriyede zaten bi yayildiginda çoğu kişiye geçer, çok kalabalık zaten sürekli dikkatli olmak gerekli canım kendine çok dikkat et, pıhtılaşma konusunda bi bilgim olmadığı için bisey diyemiyorum tabi doktor uygun görmüyorsa yaptırma canım. Ama kendine de çok dikkat et sanki bu yeni corona daha çabuk yayılıyor gibi geliyor. Erkekler pek dikkat etmiyor ama bu konularda bazen bende cok kızıyorum eşim geliyor maskeyi çıkarıp ayakkabılıgın üstüne koyuyor direk, biraz dikkat etseler aslında bazen unutuyor çene altına indiriyor öyle konuşuyor disarida biriyle falan
Benim dün kemik ağrım vardı akşam hemen dışarıdan gelince oldu, bugunde burnum tıkalı biraz halsizim kimseyle görüşmüyoruz işe de gitmiyor ama insallah bisey kapmamisimdir bi hamile kaldım üst üste bütün hastalıklar geldi şansıma.
Sende cok cok dikkatli ol kuzum insallah bir an önce gelip geçsin zorlamadan

Sık sık az az yemek ye vücudun belliki çok halsiz ve enerjisiz kalmış ama yinede normal bu durum sağlıkla kucağına alırsın inşaALLAH

Kan tahlili yaptırdınız mi? Doktorlar 5. 6. Haftalarda tahlil yapıyorlar bende de yorgunluk vardı demir eksikliği çıktı, vitamin eksikliği olabilir belki sizde de

kizlar merhaba bugün test yaptırdım ve mutlu haberi aldım darısı isteyen herkese olsun.. muane de oldum ama kese gözükmedi doktor daha çok yeni dedi haftaya tekrar gideceğim. Bende şuan inanılmaz bir bel ağrısı kasık ağrısı uyku ne ararsan var. İlk hamileliğimde hiç boyle olmamıştım. Yaş ilerledikçe daha mı zor oluyor bilemedim Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Kan tahlili yaptırdınız mi? Doktorlar 5. 6. Haftalarda tahlil yapıyorlar bende de yorgunluk vardı demir eksikliği çıktı, vitamin eksikliği olabilir belki sizde de
yok cnm istemedi doktor iki hafta sora yapicakmıs sadece folik asit verdi okadar bakalım ne ckcak iki hafta sora nelerimiz eksikmis

yok cnm istemedi doktor iki hafta sora yapicakmıs sadece folik asit verdi okadar bakalım ne ckcak iki hafta sora nelerimiz eksikmis
Bana 5. Haftamda simdide yaptirabilirsin önümüzdeki hafta da istersen dedi. Ben hemen yaptırmak istedim enfeksiyon geçiriyordum çünkü, 5 tüp kan aldılar bir de idrar tahlili yaptırdım ordan gördüm eksiklik varmış. Sonra dahiliyeye çıktım doktor da ilaç yazdı d b ve demir ilacı

bende sordum kan tahliline bakmicakmisnz diye suan gerek yok dedi bisede demedim daha neyse hayrlisi artk iki hafta sorayı beklicez

bende sordum kan tahliline bakmicakmisnz diye suan gerek yok dedi bisede demedim daha neyse hayrlisi artk iki hafta sorayı beklicez
Bana da özelde olduğu için mi bilmiyorum acelesi yok dedi çünkü tahlillere 310 lira civarı verdim. İnşallah önemli bisey yoktur sizde de

Ben de letu kullandim yumurta buyumemis dedi 13.gün. adet olursan yine gel dedi. Olmazsam tarlusal mi kullanayim dedim. Duphaston yazacam bebek olursa da tutunur dedi. Ama ne zaman kullanacagimi sormayi unuttum
Ben adetin 10. Günü gittiğimde duphason verdi adetin 13. Günü kullan dedi o şekilde kullandım. Genelde yumurtlamadan sonra kullanılıyor

İnşallah canım benim senin benişin de umarım sağlıkla gelir

Ben adetin 10. Günü gittiğimde duphason verdi adetin 13. Günü kullan dedi o şekilde kullandım. Genelde yumurtlamadan sonra kullanılıyor
Ilk gebeliğimde 19 martta adet olmuşum, yumurta gelisimi yok demişti ama gec büyümüş, gebelikte en son 28 martta adet olmusum gibiydi. Simdi de 19 ocakta adet oldum

Bugün nasılsın dilosum? Enfeksiyonun geçti dimi?
Ben her türlü toplarim,sen iki canlisin seni sormak benim için daha önemli

Kuzum sen Dinçer beye mi gitmeye karar verdin tekrar yoksa? Çok şaşırdım
Kimseye gitmeyi düşünmüyorum, Züleyha hocada dahil onu bütçem kaldirmaz zaten. Kimse yasamasin ama düşükten sonra insanin psikolojisi sağlıklı düşüncesi olmuyor net yani. Hamile olan herkes saglikla bebegini kucagina alsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…