Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktorum bugun verdi kan sulandrıcı ile cnm bu 3. İnşallah sağlıkla alırım kucagıma cok krkyrm
Bende geçen cuma günü çok ateşlendim sonrasında da lekelenme oldu. Dr. Gittik şükür kalp atışını duyduk ama daha önce bir düşük olduğu için riskli gördü. Progestan ve corasprin verdi. İnşallah hepimiz sağlıklı bebeklerimizi kucağımıza alırız.

Kızlar lh testi pik yapmadan da yumurtlama gerçekleşebilir mi benim baya bi koyu gitti sonra siliklesti 2 gündür tekli olan bugünkü diğer silik olan dunki

Eklentiler

• 20220202_155300.jpg
    107,1 KB · Görüntüleme: 40
  • 20220203_155536.jpg
    111 KB · Görüntüleme: 38
İnşallah canım benimki daha cok yeni kese bile yok kaybımda var. İnşallahhh rabbim korur onları

Benim de reflü falan coştu, inanılmaz mide yanması var günlerdir. Afiyet olsun. Üzülme bir şey olmaz, ama her zaman da yeme tabii, ben de hamburgerleri dönerleri dayanamayıp …

Ben de kan vermedim, vermeyeceğim de. Haftaya doktora gidince öğreniriz artık.

Aslında dün sağlık ocağında vermiştim onun sonucu 907 çıkmış tabi farklı yerde olunca tatmin olmadım aynı yerde de vermek istiyorum

Hazır yiyecekler zararlı dimi normalde içmezdim kola ne oldu bana içim yanıyor maden suyu içerim bundan sonra

Hangi gün gideceksin doktora?
Bana doktor pazartesi günü gel dedi hesabıma göre 3500ü geçiyor beta karından kese görünür ama kalp atışına var daha sabredebilirsem ikisini bir arada görürürüm ama nerde bende o sabır.

Kızlar dün gölge gibi çıkmıştı testimde bugün yeniden test yaptım biraz daha belirgin gibi ama yine de emin olamadım bir bakabilir misiniz? Bu ay duphaston kullanmıştım ilaç hcg yi etkiler mi acaba?
Merhaba hayırlı olsun. Başka birşey kullandınız mı gebe kalabilmek için, bir sorununuz var mıydı?

Evet tüketmesek iyi olur minnoş.
Bana da pazartesi demişti ama izinliymiş, cumaya kaldı haftaya.

Sakız cigne canım birde bana doktor rennie vermişti az da olsa iyi geliyor. Hem sen nereye gidiyorsun bakıyım? Listeden silin falan demissin
Dahiliye doktoruma da uğrayacağım bir şeyler yazsın mahvoldum ya.
Pek uğramayı düşünmüyorum buralara o yüzden, belki de hormonlarım yüzündendir.

Bakalım canım insallah sana özel bi tedavi gösterir o zaman çünkü en son 4 tane yumurtan gelismisti dimi, hiç femara kullanmış miydin belki başka ilaçla dener
Kullandım aşılama oldum femera ile tutmadı klomen kullandım 5 yumurta oldu aşılama iptal etti şimdiki aşılama ve tüp bebek üzerine çalışıyo iyi doktor dediler ama bakalım önceki doktorun hsg videosunu gösterdim doktorun çok fazla ilaç koymuş dedi doktor böyle böyle dedi dedim anlattım ben demedim ama dedi doktor iyi hormonlarıma baktı yine gayet iyi çıktı bu doktor daha iyi gibi geldi ama bakalım nasip umarım olur bu sefer rapor alcam zaten aşılama oldum da bakalım femera ya başladım ayın 11 de kontrole çağırdı bakalım doktor çok iyi ya randevu bile aldırtmıyor sen gel bakarız diyo akrabalarım da bakındı çevremde de çok duydum adını umarım güzel sonuçlar alırım stresim de azaldı zaten önceki kadar değilim eşimde kalitesinde az bi sıkıntı vardı ona tekrar bakındı o da düzeldi çok şükür şimdi problemimiz yok gerisi nasip

Kaç aylık mı? Kız daha 4 haftalık, daha bendeki portakalda vitamin diyorum.
Maşallah sendeki sabıra, 7 haftalık olmuşsun kalk git bekleme o kadar, yakında kocanın doğumuna girersin rüyanda ahahksksj
Tebrik ederim umarım sağlıkla ilerler bebişin darısı başımıza

Cok sevindim canım senin adına öncelikle. Biliyorum geçen aydan aşılamanin iptal olduğunu konuşuyorduk ya. İçinin rahat olmasına sevindim ilk önce rahat olman gerekiyor yoksa kafanda soru işaretleri varken iyice strese girerdin. Insallah sonucu da güzel olur

Merhaba hayırlı olsun. Başka birşey kullandınız mı gebe kalabilmek için, bir sorununuz var mıydı?
Merhaba teşekkür ederim sağ olun Eşim sperm testi yaptırdı bir sorun çıkmamıştı. Ben de en son hormon testi yaptırmıştım herhangi bir sorun yoktu. Doktorum 2 ay da duphaston kullanarak deneyelim olmazsa rahim filmi çekeriz demişti. Bir de pro women diye bir vitamin önerdi ve o ay hamile kaldım çok şükür Siz de bebiş istiyorsunuz sanırım inşallah gönlünüze göre olur

İnşallah teşekkür ederim sağ salim kucagınıza alın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…