Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben önümüzdeki hafta çarşamba günü gidicem o zaman çağırdı kese gördükten 1 hafta sonra yani. Insallah sende toparlanirsin biraz başka biseyin var mı benim fena mide yanmam başladı
Yok çok şükür sadece baş dönmem var. Balık dönüyor.
Senin keseyi gördümş?

Evet canım günde 1 defa kullandım ben sabahları aç karnınada olur tokta ben hep aç içtim 😊 Benim gibisin sende o halde hiç ümitsiz olma kuzum olacak bu takviyeler çok çok işe yarıyor inşallah o bitmeden gebe kalırsın bitersede benim dediğimden al canım 😊 Amin canım çok teşekkür ederim sağolasın 🤲🥰 Rabbim sizlerede isteyen herkese nasip etsin 💗
Merhaba 25 gündür GynOsitol kullanıyorum devamlı akşam 19;30 da . Bende ümitliyim pko yum ama ❤️

kızlar 6 hafta olucak bir iki gune bende asırı halsizlik var normalmi bu bi geliyo bi gidiyo ama fena geliyo sanki icim cekilyo yuzum bembeyaz oluyo uzanyorum iki lokma bise yiyim iyi oluyorum ama kalknca bir sure sora gene basliyo bu ne kadar surucek boyle dun baya iyidim ama bugun gene basladı 😭😭😭😭

İnşallah canım , biz üç ay takiye kullandık ona ek olarak keçiboynuzu kynaattm her gün, muz bitter çikolata fındık havuc keçiboynuzu pekmezi yedi şükür baya arttı ikinci aşılamam da hatta 90milyon çıktı ama nasp olmadı.
Bekliyoruz mucizemizi🤲♥️😰
Rabbim kimseyi evlat hasreti ile imtihan ermesin hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah ❤️ aminn
İnşallah gonlunuze göre tez zamanda verir Rabbim takviye olrak bir ilaç mı kullandi peki ismi nedir

Merhabalar. Hangi iğneden verdi doktorunuz? Sureciniz nasil devam etti acaba?
Merhaba. Şöyle kiii: bana 5 günlük letu verdi sabah akşam kullanmam için estrofem verdi sabah akşam. D vitamini ilacı ve glifor verdi günde 1 kez kullandım. Letu bittikten sonraki gün kontrole gittim istediğim gibi büyümemiş yumurtan dedi fostimon iğne verdi150lik. 3 gün Kalçadan yaptırdım ertesi gün yine kontrole gittim. Bitane 18 mm bitane 15 mm yumurtan olmuş dedi. Çatlatma iğnesi vermedi. Çatlama problemim olduğunu söylediğim halde. 10 günlük gün aşırı ilişki önerdi. 10 günlük kan sulandırıcı iğne ve duphason verdi. Duphason bittikten sonraki gün hamile olduğumu öğrendim😍

Merhaba. Şöyle kiii: bana 5 günlük letu verdi sabah akşam kullanmam için estrofem verdi sabah akşam. D vitamini ilacı ve glifor verdi günde 1 kez kullandım. Letu bittikten sonraki gün kontrole gittim istediğim gibi büyümemiş yumurtan dedi fostimon iğne verdi150lik. 3 gün Kalçadan yaptırdım ertesi gün yine kontrole gittim. Bitane 18 mm bitane 15 mm yumurtan olmuş dedi. Çatlatma iğnesi vermedi. Çatlama problemim olduğunu söylediğim halde. 10 günlük gün aşırı ilişki önerdi. 10 günlük kan sulandırıcı iğne ve duphason verdi. Duphason bittikten sonraki gün hamile olduğumu öğrendim😍
Ben de letu kullandim yumurta buyumemis dedi 13.gün. adet olursan yine gel dedi. Olmazsam tarlusal mi kullanayim dedim. Duphaston yazacam bebek olursa da tutunur dedi. Ama ne zaman kullanacagimi sormayi unuttum

Kızlar ben döngümün 23. Günündeyim ovulasyon testlerim pik olmadı ama baya koyu çıktı çıktı sonra siliklesti ben yinede değerlendirdim şimdi incir kuru yapmak istiyorum ama eğer yumurtlama olmuş da bebek tutmuşsa zarar verir mi acaba

Tabiki yani oraya kadar sadece kan tahlili mi vermeye gittin. Peki kontrol falan etmedi mi? Artık kendi doktorun sana en iyi açıklamayı yapar
Pazartesi doktoruma gidecektim bil bakalim ne oldu dilosum 😂 covid pozitif 😏
Devlet has.gittigim gunun aksamindan persembe aksamina kadar yatak döşek yattim kemik agrisi her sey vardi🤦🏼‍♀️ dün test verdim ve pozitif hem de omicron

Pazartesi doktoruma gidecektim bil bakalim ne oldu dilosum 😂 covid pozitif 😏
Devlet has.gittigim gunun aksamindan persembe aksamina kadar yatak döşek yattim kemik agrisi her sey vardi🤦🏼‍♀️ dün test verdim ve pozitif hem de omicron
Yaa gerçekten mi 😔 aşın var mıydı peki çok geçmiş olsun ya inşallah bi an önce atlatırsın, bende dün çok ayakta kaldım dışarıda eve gelir gelmez her yerim döküldü, ağzım burnum tıkandı insallah bisey kapmamisimdir diyordum, ama bu aralar herkesten corona haberi duyuyorum kendine cook dikkat et, insallah bi an önce geçer senden 🙏😔

Yaa gerçekten mi 😔 aşın var mıydı peki çok geçmiş olsun ya inşallah bi an önce atlatırsın, bende dün çok ayakta kaldım dışarıda eve gelir gelmez her yerim döküldü, ağzım burnum tıkandı insallah bisey kapmamisimdir diyordum, ama bu aralar herkesten corona haberi duyuyorum kendine cook dikkat et, insallah bi an önce geçer senden 🙏😔
Sağol canim benim,ya eşimden geldi çünkü askeriye de corona varmis filyasyon ekibi nerede askeri personel diye sorunca 2 haftadir oradan sürekli pozitif alıyoruz dedi. Kuzum bende pihtilasma olduğu icin kalp damar doktoruna danismadan aşı yaptiramiyorum. Tek asım var acikcasi yaptirasim yok devamini🤦🏼‍♀️
Kemik agrin,bir anda üşüme terleme yoksa biseyin yoktur emin ol kuzum aman sen asil dikkat et bebiskoyla kendine

Kızlar arkadaşımın testi bu. Sizce hamilelik var mı sanki ben de testinde hafif bi çizgi gördüm

Eklentiler

• 2BBDDC7E-2AC8-4DB2-AD87-D6D4FD672642.jpeg
    2BBDDC7E-2AC8-4DB2-AD87-D6D4FD672642.jpeg
    48 KB · Görüntüleme: 54
X