Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aa çok geçmiş olsun canim o xaman hiç zorlamican kendini Rabbım hayırlısını nasip etsin inşallah

Ama şubata kadar gitmeyecegim doktora mavişim. Kaç günüdr kan almaktan ne kol kaldı ne kan kaldo
Keseyi görünce kan almıyorlar canim ama uzun bit süre gitme istersen bende 3 kere kan verdim beklemeye gectim

Merhaba kızlar :) o kadar heyecanlıyım ki bu ay , reglime son 5 gün kaldı ama bekleyemiyorum artık benim sorum şu yanıtlarsanız şimdiden teşekkür ederim normalde reglime bi hafta kala ufak ufak ağrılar başlar karın kasık ağrısı regli olacağımı anlarım bu ay şu ana kadar ağrım yok . Sizce bu farklılık hamileliğe işaret olabilir mi? Onun dışında diğer regli belirtilerim göğüs ağrısı sivilce vs var sadece hiç karın ağrısı yok ilginç geldi bu belirti bana

Sevmediysen canım, başka doktora yönel o zaman. Aslında normalde seni önümüzdeki pazartesiye anca çağırması lazımdı sanki
Ya bana para koparmak için yapıyor gibime geldi. Sağlık ocagında hormon testi istedi bakmadı. Beni hemen gmnderdi. Çarşamba gel dedi açıklama yapmadı. Başka birşey söylemedi. Başka doktora bakacagım ya. Sen ilgilenmiceksen devletten ne farkın kaldıki.

Valla kuzum artışına bağlı senin 2 günde 4 buçuk kat arttı artış böyle giderse görülür kesen o günden sonra kan vermedin dimi
Yok vermedim canım. 12 çıkınca 2 gün sonra tekrarla demişti 56 çıkınca da yeterli geldi artış sanırım güzel artiyor dedi. 1 hafta sonra kanı tekrarla yanıma gel dedi. Ama tabi vajinal ultrasonla falan mı bakar bilemiyorum

İnşallah hamilesindir Bence adetin geçince test yap şimdi yapma sabırla bekle

Canım sen bi kere muayene ücreti verdin çarşamba günü tekrar vermezdin ama kan tahlillerine verirdin. Bi muayene ücreti 10 gün geçerli çünkü. Bilgilendirme yapması lazım aslında doktorun da

Canım sen bi kere muayene ücreti verdin çarşamba günü tekrar vermezdin ama kan tahlillerine verirdin. Bi muayene ücreti 10 gün geçerli çünkü. Bilgilendirme yapması lazım aslında doktorun da
Yok yok zaten bugünkü ücretsiz di kontroldü. Ben geçen hafta pazartesi verdim bugün almadı. Ama doktoru sevsem para gözüme gelmez yani sağlıgımdan önemli değil çok şükür durumumuz kötü değil. Rabbim olmayanlara nasip etsin. Ama doktor kötüydü diloş Allah o kadını kahretmesin

Merakla bekliyorum :)teşekkür ederim canım yapmiycam zaten negatif görürsem daha çok üzüleceğimi biliyorum Allah isteyen herkese versin
Canım boşver geç öğren biz erken öğrendik başımıza gelmeyen kalmado bugün bana dış gebelik bile dediler Ben şuan aklım olsa adet 20 gün geçsin öyle yapardım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…