Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım kan testi yap eğer negatifse doktora git söktürücü verir başka sorunun yoksa

Yaa ama yinede ebru (bu arada benim adım Hatice) çok dikkat et kendini salma Ağır kaldırma 2 kat çorap giyin annişsin sen artık.
Vallaha ne desem yalan olur Yani Allah ne kısmet ederse ya. Ama normal doğumdan korkuyorum birazcık sen?

Doktorumu değüştirecegim Kan kal
Kendi doktorun mu dedi canım? Olumsuz bisey demediyse sorun yok değerlerin çok çok iyi artmış bence cuma git garanti olsun sana diyorum ama bende bekleyemiyorum
Kan kalmadı diloş. Kadın 5 yerden deldi kan yok bu hafta 4 5 defa kan aldım. Daha gitmem

Kardan dolayı gidemedim yarın gidicem inşallah zaten artık testim de kalmadı beklicem öyle hayırlısıyla bı belli olsun da
Benim testim de çok silik cikti gördüysen seninkinden bile silikti değerim 56 çıktı. O yüzden kafanı bulandırma hiç nasipte varsa yaşanır elbet

Doğru söylüyorsun Bende çok korkuyorum ama normal yapmak istiyorum bakalım cesaretimi toplayıp yaparım inşallah

Doktorumu değüştirecegim Kan kal

Kan kalmadı diloş. Kadın 5 yerden deldi kan yok bu hafta 4 5 defa kan aldım. Daha gitmem
İşte o yüzden diyorum sen çok sık kan verdin. Benim doktorum artışı yeterli bulunca 1 hafta sonra gel dedi. Sende bekleyebilirsin değerler çok iyi en azından cumaya kadar

Öylw vallaha çok sağol destedigin için

Doğru söylüyorsun Bende çok korkuyorum ama normal yapmak istiyorum bakalım cesaretimi toplayıp yaparım inşallah
Allah neyi naisp ederse. Yengem sezaryan olacakto gün verdi doktor vedigi günden bir gün önce normal doğum yaptı. Yapamam asla diyordu ama doğdu Allah artık neyi kısmet ederse

İşte o yüzden diyorum sen çok sık kan verdin. Benim doktorum artışı yeterli bulunca 1 hafta sonra gel dedi. Sende bekleyebilirsin değerler çok iyi en azından cumaya kadar
Bakalım ya bu hafta gitmeyi istemiyorum. Doktoru değiştirecegim bir bakalım hiç sevmedim bu doktoru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…