Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O zaman değiştir doktoru canım, her özelde ki doktor iyi olacak diye birsey yok aynı şekilde devlette de hepsi kötü olacak diye bisey yok. İnternete falan da yazabilirsin çevrendeki doktorları bilmiyorsan yorumlara bakabilirsin veya tanıdık birine sorabilirsin

Canım boşver geç öğren biz erken öğrendik başımıza gelmeyen kalmado bugün bana dış gebelik bile dediler Ben şuan aklım olsa adet 20 gün geçsin öyle yapardım
Ayyy doğru diyorsun öğrenince de bitmiyor Allah hepimizin yardımcısı olsun canım ya hep dedikleri gibi en önemli şey düşünce güzel düşünelim güzel olsun sen nasıl öğrendin belirtilerin nelerdi

Sözde buna tanıdık şeyiyle gittim çok iyi dediler ama ben memnun kalmadım.

Vallaha tamamen tesadüf öğrendim Kahverengi akıntım vardı ben adet olacagım sanıyorum ama günüme daha 1 gün var 15 ocakta adet olacagım 14 ocakta işte. Geçen aydan test vardı amann bunuda çöpe atayım burda duruyor neyse atmadan bir yapayım dedim yaptım silik çıktı hemen buraya attım burdakiler var var deyince hemen tekrar test aldım yaptım o daha belirgin çıktı inanmadım bir tane daha yaptım oda aynı çıktı. Sonra beta verdim 87.2 çıktı çok şükür belirtim adet sancısı dışında birşey yoktu.
Şuan gazım var çok ve baş dönmem kasık ağrım

Kızlar ben gebelik düşündüğümü sağlık ocağındaki doktoruma söyledim folik asit e başladık. Birde kan vericem herseyine bakicaz dedi.
Söyle bir durum var benim ocak 29 unda 30 dün oluyor. Adetime yakın yani. Kanda pozitif yada negatif görebilmem için ne zaman gebelik kanda ne zaman bakılır en erken cevaplarmisiniz ona göre doktordan randevu alucam kan değerlerine bakarken kanda gebeligide sıkıştırcam araya?

Yarını bende bekliyorum test yapmak için. Duştan çıktım o kadar midem bulandı ki. Bu normal mi sizce. Yoksa psikolojik mi. Vallahi şaşırdım kaldım
İnşallah güzel haber ler alırsın
Yani bu kasıkta olan şey pek değil gibi değil ama yine de belli olmaz tabi Allah nasip ederse olur herşey
Hayırlısı inşallah

Karindan görürse alttan bakmaz canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…