Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım canım bu saatten sonra zaten önemlisi kan değerleri kasetlerin önemi yok pozitif gösteriyor zaten silik olarak. doktorlar bile onları dikkate almıyoruz diyorlar saat geçmek bilmiyor gelsin benim herif bı an önce gidelim ay

Gebelikten önce rutin kontrol yapman bence çok iyi olmuş. Ama bence adeti bekle geçerse yap. Adetinden önce yapsanda beta çıkıyor ama en garantisi adetin geçince. Eğer hormon testi yapacaksan bunu adetin 3. Günü flanda yaptırabilirsin. Ben geçen ay adetin 1. Güni yapmıştım hem daha iyi bence tabi senin fikrin bilemem

Tam 48 saat mi olacak canım? Yani akşam mı vermiştin sen kanı eger öyle olursa daha net anlayabilirsin
İnşallah çok güzel sonuçlar alacaksın allahin izniyle daha yolumuz çok uzun

Aynen öyle çok panik yaptırdı ve sordugum hiçbir soruya cevap vermedi. Sen olsan inan sende sevmezsin
Sorulan sorulara cevap verilmemesine bende cok sinir oluyorum anliyorum canım seni. Her türlü ihtimal varken insan merak ediyor doğal olarak. İnşallah ilgilenen bi doktor bulursun

Anladım canım çok saol. Ama işte benm Adet düzensiz 30 dada gelebilir belki 31 32 33 orası belli degil

İnşallah sonuçlarında bir okdar güzel olur

Sorulan sorulara cevap verilmemesine bende cok sinir oluyorum anliyorum canım seni. Her türlü ihtimal varken insan merak ediyor doğal olarak. İnşallah ilgilenen bi doktor bulursun
İnşallah bulana kadar delik değişik olurım her doktor tahlil istiyor. Bu ay dursunda şubatta inşallah gidecegim

Anladım canım çok saol. Ama işte benm Adet düzensiz 30 dada gelebilir belki 31 32 33 orası belli degil
Benimde öyle. 35 bile buluyordu. Bazende tam günümde oluyordum. Ama inan geç öğren daha güzel ben adetten bir gün önce öğrendim şimdi arkadaşlara anlatıyorım Ayy çok stresli inşallah hamile kalırsın canım Rabbim gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…