Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adın ne. Benim hatice. Duam senle Allah inşallah tez zamanda hamile olmayı nasip etsin sana Mer
28 yaşıma giricem canım haziranda . yine haziranda 3 yıllık evli olucam .25 yaşında evlendim ben .artık anne ne zaman olurum onu bekleyip görücez
ak etme kalırsın sende bu duygu yaşarsın

Basın sagolsun canim benim,mekani cennet olsun.
Ah o hakkari 5 yilimi yedi
İnşallah faaliyet iicn hemen yollarlar. Biz batidayiz suan sanki ne oluyor Albay değişik
Neyse silivri çok soğuk fazla sey yapmayim ben
Askom icerde neler oluyor inan ki hiç bir bilgim yok çarşamba gidicem bakalım ne var ne yok öğrenicem❤ sen nasılsın bakalim
İcerde Minnoş var,kalp atışı mi duycaksin carsamba
Ya ben bebek düşünmek istemiyordum,pozitifleri gördükçe adet sonrası yine mi düşünsem dusuncesiyle bogusuyorum cok ikilemdeyim
Canım kimyasal, düşük sonrası sağlıklı gebelik olur deniliyor. Kan ver,sonucuna göre davran mutlaka
Öylw vallaha çok sağol destedigin için
Ne demek canım

Neden oluyormus bu akıntı bende yaşıyorum da

Canim bat ne zaman

Kuzum ilk defa gidicem kese ile bebek garanti de kalp atisi için emin değilim geç yumurtlama oldu birde benim onu duymayabilirim bebek tabi ki düşün bir kere oylr oldu fiye hep olacak değil güzel düşünelim ellerimizi açalım güzel dua edelim ama mümkünse başka doktor a görün canim güzel haberini alalım inşallah sen benim topigimin ilk hamisiydin yerin çok başka hamilelik oluşuyorsa yine olacak için gönlünü rahat tut

Sagolasin canım Allah razı olsun. Bizde normalde hataydayiz batı diye geçiyor ya nasıl geçiyorsa artik 2 ayda bir hakkariye gidiyor 2 ay kalıyor. Bakalım tayin zamani yakin bu sefer ne görücez. Senin de hakkında en hayırlı en güzel şey neyse o olsun canım, eger bebek düşünüyorsan doktorunla konuşursun tekrar denemeye başlarsın. Bazen hayata devam etmek gerekir. Bu sefer çok güzel şeyler yaşayacaksın eminim her yağmurun ardından Gökkuşağı çıkar ❤❤

Değerin 3 bini geçince kese görünür bebisim
Ay mavis doktor beni cuma tekrar çağırdı ama 1 haftada 56dan 3 bine kadar yükselmez değil mi? Yani Allah izin verir güzel artarsa göremem herhalde
Birde vajinal ultrasonla bakıp goruyorlarmis o tehlikeli mi sence?

Lütfen yoksa çok kırılırım belki cocuk Eylül sonu doğmak isteyecek nerdn biliyorsun annesi
Yok yok hayatta gitmem başka topige zaten benim büyük ihtimal sezaryen olacak Allah nasip ederse, omuriligimden ameliyatliyim çünkü 22 tane falan platinim var. Çokta zorlamayın düşünmüyorum o yönden eğer öyle olursa Eylül sonu olur zaten

Ay mavis doktor beni cuma tekrar çağırdı ama 1 haftada 56dan 3 bine kadar yükselmez değil mi? Yani Allah izin verir güzel artarsa göremem herhalde
Birde vajinal ultrasonla bakıp goruyorlarmis o tehlikeli mi sence?
Valla kuzum artışına bağlı senin 2 günde 4 buçuk kat arttı artış böyle giderse görülür kesen o günden sonra kan vermedin dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…