Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oo tamam canım çok güzel artış bence . Sen acilde yanlış hatırlamıyorsam akşam vermiştin, ertesi günde sabah verdin ne kadar sonuç değişecekti ki canım zaten 12 saatte
Demii ayy rahatlattınız Doktor pislik beni korkuttu ya. Para koparmak için 230₺ verdim kan kalmado artık dirsegime yakın aldı. Çığlık atrım. Bana diyo Çarşamba yine gel dedim gelmiyorum dedal git

Hay MashaAllah..... Ne güzel tabarekAllah canım artık canını sıkma bak güzel herşey.. ve tadını çıkar vallaha.. Allah'a tevekkül et zaten geleceği varsa hcibrisey olmaz bebişine
Allah razı olsun Rabbim hepimizin beneklerini korusun diğer olmayan kızlarada hemen nasip etsin Bu güzel yorumunuz için Allah razı olsun

Ben seni bayadir takip ediyorum,hamile olduğunu görünce cok sevindim
20 ocakta verip 21 ocakta verdiğinde değer o sekilde olur canim. Ne dış gebeliği ya,doktorlar korkutmayi pek seviyor
Aklina kötüyü getirme
Allah razı olsun sendennAllah gönlüne göre versin.
Vallaha para koparmak için oldugu okadar belliydiki. Bide beni baştan sağdı. Kollarım mosmor oldu

Evett ee senin bebiş basıl güzell anne Nasış hissediyorsun
Hiç bilmiyorum hala yokmuş gibiyim ama olduğunu biliyorum çok değişik duygu gerçekten Rabbime çok şükür bin şükür bu duyguyu da tadıyoruz sağlıklı sıhhatli şekilde gelmeleri nasip olsun normal doğum mu düşünüyorsun

Demii ayy rahatlattınız Doktor pislik beni korkuttu ya. Para koparmak için 230₺ verdim kan kalmado artık dirsegime yakın aldı. Çığlık atrım. Bana diyo Çarşamba yine gel dedim gelmiyorum dedal git
Kendi doktorun mu dedi canım? Olumsuz bisey demediyse sorun yok değerlerin çok çok iyi artmış bence cuma git garanti olsun sana diyorum ama bende bekleyemiyorum

Tekrar merhaba kızlar şimdi ben tekrar test yaptım ama gebelik testi baya silik ovulasyon testi ise pik gibi iyice kafam karıştı adetime 2 gün kaldı şimdi tekrar yumutlama mi oldu anlamadım testleri koyuyorum sizde bı bakar mısınız laboquick ikisi de testlerin

Eklentiler

• IMG_20220124_131009.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_20220124_131421.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 65
Sen bakar iyilestirirsin canım olumlu yönünden bak sağ salim gelsin.
Sen yine şanslısın benim eşim Hakkari'de görevdeyken babam vefat edince yollamadilar,tek başıma bütün işlerini hallettim kimse yoktu yanımda. Böyle görevler olunca içim kötü oluyor
Kendini strese sokma, Rabbim seni eşini bebeginizi korusun
Allah razı olsun sendennAllah gönlüne göre versin.
Vallaha para koparmak için oldugu okadar belliydiki. Bide beni baştan sağdı. Kollarım mosmor oldu
Senden de Allah razi olsun canim
Korkma sakın,bekledin o kadar kendine kuruntu yapma ilk bebekte biraz kuruntu oluyor ama oluruna bırak. Ağır kaldirma agir is yapma gerisini Rabbim kararlamistir

Iyi çok şükür canim ara sıra mide yanması bulunması oluyor sadece onun dışında hiç bisey yokmuş gibi
Mavisim,bebisko nasil? Sen nasılsın?
Gebelik var canım,kan ver. Kaset testler erken gebelik testine göre 20 üstü beta algılıyor içini sıkma, imkanın varsa kan vermeni öneririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…