Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eşim işten gelsin akşam gideceğiz canim
Tamam canım inşallah güzel haberler alacaksın ben en güzel predictorla Takip ettim aslında ne kadar pahalı olsa da doğru sonuç.
En üstteki erken gebelik olan 12 değer çıktığında yaptım
Ortadaki normal kaset test değerinde algılayan o zaman 56 çıkmıştı 2 gün sonra
Dün de en alttakini yaptım hepsinin arasında 2 gün var. Ama kaset test bildiğin negatif cikmisti

Eklentiler

• 20220124_124548.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 50
Hava şartları malum karda kayıp kolunu kırmış geri göndereceklermiş bakalım inşallah kötü bisey olmaz. Çok sagolasin canım Allah razı olsun
Cok geçmiş olsun canim Rabbım beterinden korusun üzme senn kendini iyileşir insallah çok mühim bir kırık degildir

Yanina gelicek dimi?
Eğer yanina gelecekse oh mis kiz Allah'ım beterinden korusun
Evet gelecek sanırım 4 5 güne faaliyetle. Tövbe yarabbim bi yandan seviniyorum da her şerde bi hayır vardır derler ya o misal oldu bizimki
Aminn inşallah durumu tam bilemiyorum nasıl ama dirseğini kırmış eklem yerinden

Cok geçmiş olsun canim Rabbım beterinden korusun üzme senn kendini iyileşir insallah çok mühim bir kırık degildir
Allah razı olsun canım tam olarak bilemiyorum nasıl şuan ama dirseğini kırmış eklem yerinden. Doktora gönderecekler işte bakalım inşallah çok çok ciddi değildir

Ben senı kardesım gıbı goruyorum onunla aynı yastasın, esın asker babamla kıyaslıyorum cok ıyı anlıyorum senı,
Rabbım yardımcın olsun ınsallaahh cok guzel gecsın hamılelıgın saglıkla kavus yavruna ınsallaah

Yaa sagolasin gerçekten çok teşekkür ederim hakkiniz ödenmez amiin inşallah daha güzelleri sizin olsun insallahh

Laboquikle yaptımda geçen konuşmuştukya surelab falan aynı üretimler diye. Belkide ondandır diye düşünüyorum. İnşallah yükselir seninki mukemmel koyulaşmiss

Laboquikle yaptımda geçen konuşmuştukya surelab falan aynı üretimler diye. Belkide ondandır diye düşünüyorum. İnşallah yükselir seninki mukemmel koyulaşmiss
Biliyorum canım laboquiki daha önce denemiştim ben negatife negatif yani kuruma çizgisi bile hiç görmedim başka testlerle de. Ama surelabin böyle olması beni de telaslandirmisti. Bu 3unu de sırf indirimde buldum her adet dönemi bi tane denerim diye almistim zaten artık öncesinde test yapacak düşüncem yoktu hep negatif gördüğüm için artık sadece adet döneminde yaparım diyordum
Evet güzel koyulasti inşallah kanda da güzel artıyordur cumaya kadar beklemekte zor geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…