Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tekrar merhaba kızlar şimdi ben tekrar test yaptım ama gebelik testi baya silik ovulasyon testi ise pik gibi iyice kafam karıştı adetime 2 gün kaldı şimdi tekrar yumutlama mi oldu anlamadım 😞😑testleri koyuyorum sizde bı bakar mısınız laboquick ikisi de testlerin
Kan vermelisiniz kafanızı hiç karıştırmayın

Hiç bilmiyorum hala yokmuş gibiyim ama olduğunu biliyorum çok değişik duygu gerçekten Rabbime çok şükür bin şükür bu duyguyu da tadıyoruz sağlıklı sıhhatli şekilde gelmeleri nasip olsun 😍😍🙈🥰 normal doğum mu düşünüyorsun
MashaAllah cnim inannki okadar çok seviniyorum ki hepiniz için .. nekadra hoşuma gidiyor böyle haberler almak..Rabbim hasedciden nazardan korusun..

kizzlar kimin girip çıkıp mesajları okuduğunu bilmiyoruz.. sürekli okuyun zikr edinn

Sen bakar iyilestirirsin canım olumlu yönünden bak sağ salim gelsin.
Sen yine şanslısın benim eşim Hakkari'de görevdeyken babam vefat edince yollamadilar,tek başıma bütün işlerini hallettim kimse yoktu yanımda. Böyle görevler olunca içim kötü oluyor 🥺
Kendini strese sokma, Rabbim seni eşini bebeginizi korusun🥰🥰

Senden de Allah razi olsun canim
Korkma sakın,bekledin o kadar kendine kuruntu yapma ilk bebekte biraz kuruntu oluyor ama oluruna bırak. Ağır kaldirma agir is yapma gerisini Rabbim kararlamistir 🥰
Başın sagolsun mekani cennet olsun insallah, benim babam da vefat etti seni çok iyi anlıyorum ne demek istediğini. Benimki de Hakkari de canım bu kadar kendine bisey olmasaydı hayatta yollamazlar normalde imkanı yok. Adamın karısı doğuracak bazen son dakika yolluyorlar. Bu işler çok zor Allah yardımcımız olsun inşallah 🤲🤲

Tekrar merhaba kızlar şimdi ben tekrar test yaptım ama gebelik testi baya silik ovulasyon testi ise pik gibi iyice kafam karıştı adetime 2 gün kaldı şimdi tekrar yumutlama mi oldu anlamadım 😞😑testleri koyuyorum sizde bı bakar mısınız laboquick ikisi de testlerin
Kan ver canım. hamilelik oluncada ovulasyon testleri koyu çıkıyor . 2. yumurtlama falan değil yani.

Kan verin direk bence bu testlerle Takip vs pek mümkün degil

Mavisim,bebisko nasil? Sen nasılsın?🥰

Gebelik var canım,kan ver. Kaset testler erken gebelik testine göre 20 üstü beta algılıyor 🙏🏻 içini sıkma, imkanın varsa kan vermeni öneririm
Askom icerde neler oluyor inan ki hiç bir bilgim yok çarşamba gidicem bakalım ne var ne yok öğrenicem❤ sen nasılsın bakalim

Mavisim,bebisko nasil? Sen nasılsın?🥰

Gebelik var canım,kan ver. Kaset testler erken gebelik testine göre 20 üstü beta algılıyor 🙏🏻 içini sıkma, imkanın varsa kan vermeni öneririm
Kan vermelisiniz kafanızı hiç karıştırmayın
Valla ilk çocuğumda bu kadar stres olmamıştım iki ay önce hayatımda ilk kez kimyasal gebelik yaşayınca böyle emin olamıyorum daha önce yaptığım gebelik testleri biraz daha koyuydu yine olumsuz bı durum olmaz inşallah 🙏 😑😞 eğer yumurtlama varsa da değerlendireyim o da doğruysa tabi🤔

Kızlar merhaba 7 sinde adet olmam gerekiyordu fakat ayın 24 ü hala olamadım. 4 tane gebelik testi yaptım farklı süre aralıklarla hepsi negatif çıktı. En son 21 inde yaptım regl gecikmesinden 14 gün sonra test doğru çıkar mı acaba çok korkuyorum

X