Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaaaaa harika çok güzel değerin yükselmiş maşallah kuzum sana bende hal regl olmadım

Cokk teşekkür ederim canım
Gerçekten mi? Bi daha test yaptın mı? ben bu testlere guvenemiyorum artık
Canım test yaptım sabah çizgi yoktu şimdi baktım silik görüyorumm ya geç döllenme olmuş olabilir mi ağlıcam şimdi

Eklentiler

• image.jpg
    93,4 KB · Görüntüleme: 78
Cokk teşekkür ederim canım
Gerçekten mi? Bi daha test yaptın mı? ben bu testlere guvenemiyorum artık
Ya kuruma çizgiside olabilir ama kaset testlerde kuruma çizgisi hiç görmemiştim ve regl olcak gibi asla hissetmiyorum bilmiyorum yinede heyecanlanmayayım bende 1 2 güne belli olur

Cumartesi sabah dr a gideceğim canım regl olmazsam gerçi olursam da gidecem fikir almaya hiç böyle olmazdım gecikmem de olmazdı sağ kaşığım da çok ağrıyor
Canım ben bugün gittim doktora beta hcg bakıldı henüz çıkmadı sonucum 10 gün sonra (eğer yine regl olamazsam) tekrar bakılacak 2 kez negatif görürülürse adet söktürücü vercekmiş 21. Gün progesteron bakılacakmış ona göre artık. Benim de ağrım oldu bugün bide çok sık idrara çıktım enf. da olabilir belki henüz hiçbir sonucum çıkmadı

Ebru abladakiler bana pahalı geliyor ya. Brn gitti gidiyorsan laquick marka alıyordum oda 20 li 42 TL falan Dı. Şimdi 58 TL mi ne olmuş. Oda doğru sonuç veriyor

İşte demekki çokta evdeki testlere aldanmickamisizz tebrikler canimmm devamı gelsinnnnn İnshaAllah

Ebru abladakiler bana pahalı geliyor ya. Brn gitti gidiyorsan laquick marka alıyordum oda 20 li 42 TL falan Dı. Şimdi 58 TL mi ne olmuş. Oda doğru sonuç veriyor
Ben alırken baktığımda 5 10 TL bir şey oynuyordu canım Ebru hanımınkilerin kalitesine güvendiğim için tercihimi ondan yana kullanmıştım birde çok yardımcı oluyor soruları sabırla cevaplıyor sağolsun laboquickte aklımda bulunsun o zaman bir dahaki sefere onuda değerlendireyim

Valla o kadsr az fark olmuyor. Bir sonraki alımda güncel fiyatlarla yeniden karşılaştırırsın. Evt yardımcı oluyor Allahı var. Ben ondan hiç test almadım ama ne zaman atsam bişey sorsam cvp verdi.

Kızlar hadi hayırlısı bugün yumurtlamayı gördüm çok şükür

Eklentiler

• C9C62A55-44A2-41E7-9E00-EC181FC6166B.jpeg
    79,5 KB · Görüntüleme: 55
  • 190C69CC-1A4F-4799-839A-19BDC0B8C604.jpeg
    109,4 KB · Görüntüleme: 60
Valla o kadsr az fark olmuyor. Bir sonraki alımda güncel fiyatlarla yeniden karşılaştırırsın. Evt yardımcı oluyor Allahı var. Ben ondan hiç test almadım ama ne zaman atsam bişey sorsam cvp verdi.
Güncel fiyatını bilmiyorum canım bende ya ben alırken karşılaştırdığımda az fark vardı İnşallah güncel fiyatları öğrenmeden hayırlı haberler alırız

Ben bugün regl oldum canım inşallah senin pozitif sonuçlanır

Amann insan (çok çok afedersiniz) kabız olduğuna sevinir mi? Kendimi dinlemekten kan akisimi duyucam yakinda
Bat a 1 hafta kaldı son beraberliğin üzerinden 1 hafta geçti bugün çok sancim oldu sanki adet olacakmışım gibi akıntı başladı.
Allahı sen büyüksün hepimizin gönlündeki muradı hayırlısı ile nasip et amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…