Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kesinlikle yükseliyor sağlıkla kucağına alırsın inşâALLAH ve stres yapma

Ya canım benimde kabızlık var gibi şuan bat 25 Ocak birazda akıntım var peçeteye geliyor ama kremsi değil böyle nasıl tarif edilir bilemiyorum ama yumurtlamada olan şeffaf uzayan akıntı oluyor ya onun gibi

Ya canım benimde kabızlık var gibi şuan bat 25 Ocak birazda akıntım var peçeteye geliyor ama kremsi değil böyle nasıl tarif edilir bilemiyorum ama yumurtlamada olan şeffaf uzayan akıntı oluyor ya onun gibi
Ovulasyon yaptım pike çok yakın bir renk çıktı ya tekrar yumurtluyorum ya da ne bileyim adet göreceğim off bilmiyorum sonu selamet olsun hepimizin

Benim de bata bir hafta kaldi 28i ve ya psikolojik olarak bilmiyorum belki kendimi fazla dinlemekten rahmimde birşeyler cekilior gibi batma oluor gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…