Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnanır mısın üstte yazdığın cümlenin aynısını ben bu ay kurmuştum 🥰
Hatta olmayacaksa olmasın paramı toplarım tüp bebeğe giderim diyordum
Cook Cook iyi olur canım insan bunlarla uğraşırken kendi hayatını unutuyo
Evet ya biraz rahatlamak lazım.kafa olarak ya.
İnsallaahh nasip olur en kısa zamanda 🥰♥️🐣🐣

Evet ya biraz rahatlamak lazım.kafa olarak ya.
İnsallaahh nasip olur en kısa zamanda 🥰♥️🐣🐣
haklısınız rahatlamak lazımda ben hiç aklımdan çıkartamıyorum çok yogun çalışmama rağmen hiç vaktim yok eve gidiyorum ev işi ama hep aklımda bu durum 1 dakikalık boşlukta bile ne yapabilirim modundayım

Nasıl olucak bu nasıl rahatlıcam

bişey sorcam diloş sendede vardı ya ondan çikolata kistimden dolayı doktor bana sen aşılama yada çatlama iğnesi için uygun bir hasta değilsin demişti laparaskopi öneriyo ca 125 değerimde çok yüksek sana böyle bişey söylendimi
Canım benim cikolata kistim büyümüyordu en son da gecen sene 2 kere yapıldı ca 125 değeri o da normal aralıkta çıkmıştı sanırım yüksek çıkmadı
Laparaskopi hangisi oluyordu kistin içini falan mı boşaltacak canim

Canım benim cikolata kistim büyümüyordu en son da gecen sene 2 kere yapıldı ca 125 değeri o da normal aralıkta çıkmıştı sanırım yüksek çıkmadı
Laparaskopi hangisi oluyordu kistin içini falan mı boşaltacak canim
direk yumurtalıklara zarar vermeyecek ölçüde temizlenecek ve kistten dolayı tüplerde bir deformasyon olmuş mu kontrol edecek eğer deformasyon yok ise normal yolla devam eğer var ise tek yol tüp bebek

Deformasyon şimdilik hsg çekildiğinde problem yok denildi ama ayrıntılı görmek gerek oda laparoskopi ile mümkünmüş

direk yumurtalıklara zarar vermeyecek ölçüde temizlenecek ve kistten dolayı tüplerde bir deformasyon olmuş mu kontrol edecek eğer deformasyon yok ise normal yolla devam eğer var ise tek yol tüp bebek

Deformasyon şimdilik hsg çekildiğinde problem yok denildi ama ayrıntılı görmek gerek oda laparoskopi ile mümkünmüş
Tamam canım sen ayrıntılı açıklayınca hatırladım bence mutlaka yaptır benim bile 2 kez hsg çekildi
Zaten bu kist illet bisey,belki temizlendikten sonra şansın cok artar

Kızlar inanamıyorum 1 saatte sonucum çıktı bakiinn😍🤲
Bir de bu değerle sabah test yapmıştım çıkana bakin bu markayı şikayet etsem kaç para alırım inanamiyorum🤣 4 tane almisti eşim aynı eczaneden hepsi de böyle çıktı ya

@- Janna - bu teste gerçekten güvenmemek gerekiyormus🤭
maviss_34 maviss_34 Çizgiler gözüme girsin dedim bozuk testlere denk geldim yaaa🤣
Ayy ne güzel yükselms canım maşallah 🧿 bebiş seninle 🤰😊
Diğer testin markası ney

haklısınız rahatlamak lazımda ben hiç aklımdan çıkartamıyorum çok yogun çalışmama rağmen hiç vaktim yok eve gidiyorum ev işi ama hep aklımda bu durum 1 dakikalık boşlukta bile ne yapabilirim modundayım

Nasıl olucak bu nasıl rahatlıcam
Kuzu çok haklısın ama bir süre sonra ister istemez insana bir bosvermislik geliyor, bnde şey düşüyorum hep demekki çok guzek bir zamanda gelecek şuan henüz hazır değiliz belkide diyorum

Maviş hnm.meraba öncelikle bebeğinizi saglikla kucaginiza alin❤ mfk yontemiyle mi gebe kaldiniz bnde bu ay basladim da merak icindeyim🌸
Tesekkurler Allah razı olsun darısı sizlere olsun inşallah hayir ovulasyon testi denedim bu ay yumurta takibi ile hamile kaldim

Yarın sabahtan annemler gelecek akşama kadar kimseye söylemeyeceğiz o yüzden eşim pazartesi yapalım diyor ama ben dayanamıcam galiba 😬 evet bende eğer Yüksel’irse kasette kesin çıkar diye düşündüm onlar 5in üzerini algıladıkları için hem erken gebelik testi hem kaset yaptım 😍 teşekkür ediyorum canım Rabbim isteyen herkese tezzzz zamanda nasip etsin 🥰
Amiin canımm 🤲 elinde test varsa takip edersin zaten koyulaşmasını 😍 yerinde olsam bende pazartesiye kadar bekleyemezdim valla 🥰

Canım ben Birgebeningünlüğünden aldım ovülasyon testi daha öncesinde övülasyon kullanmadığım için karşılaştırma yapamiyorum ama ilk kez kullanmama rağmen test yanıltıcı sonuç vermedi yani şöyle demem daha doğru olur arada kalmıyorsun teste bakınca acaba yumurtama mı bu değil mi diye çünkü diğer testlerin yorumlarına baktığımda habire koyulaşan çizgiler olduğunu negatif sonuçla pozitif yani yumurtlamanın olduğu testi ayırt etmenin zorlaştığını falan görmüştüm. Birde sayfasına yazınca da çok yardımcı oluyor yeni yıl girmeden önce 30lusunu 90 tlye almıştım yeni yılda zam gelecek diyordu şimdi kaç olmuştur bilmiyorum ama piyasaya göre fiyatı uygundu
Anladım canım bende sayfasından bı bilgi alayım madem fiyatlar ne durumda adet olmazsam ona göre sipariş verecem

X