Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet ya biraz rahatlamak lazım.kafa olarak ya.
İnsallaahh nasip olur en kısa zamanda

Evet ya biraz rahatlamak lazım.kafa olarak ya.
İnsallaahh nasip olur en kısa zamanda
haklısınız rahatlamak lazımda ben hiç aklımdan çıkartamıyorum çok yogun çalışmama rağmen hiç vaktim yok eve gidiyorum ev işi ama hep aklımda bu durum 1 dakikalık boşlukta bile ne yapabilirim modundayım

Nasıl olucak bu nasıl rahatlıcam

Canım benim cikolata kistim büyümüyordu en son da gecen sene 2 kere yapıldı ca 125 değeri o da normal aralıkta çıkmıştı sanırım yüksek çıkmadı
Laparaskopi hangisi oluyordu kistin içini falan mı boşaltacak canim

direk yumurtalıklara zarar vermeyecek ölçüde temizlenecek ve kistten dolayı tüplerde bir deformasyon olmuş mu kontrol edecek eğer deformasyon yok ise normal yolla devam eğer var ise tek yol tüp bebek

Deformasyon şimdilik hsg çekildiğinde problem yok denildi ama ayrıntılı görmek gerek oda laparoskopi ile mümkünmüş

Tamam canım sen ayrıntılı açıklayınca hatırladım bence mutlaka yaptır benim bile 2 kez hsg çekildi
Zaten bu kist illet bisey,belki temizlendikten sonra şansın cok artar

Ayy ne güzel yükselms canım maşallah bebiş seninle
Diğer testin markası ney

Kuzu çok haklısın ama bir süre sonra ister istemez insana bir bosvermislik geliyor, bnde şey düşüyorum hep demekki çok guzek bir zamanda gelecek şuan henüz hazır değiliz belkide diyorum

Maviş hnm.meraba öncelikle bebeğinizi saglikla kucaginiza alin❤ mfk yontemiyle mi gebe kaldiniz bnde bu ay basladim da merak icindeyim
Tesekkurler Allah razı olsun darısı sizlere olsun inşallah hayir ovulasyon testi denedim bu ay yumurta takibi ile hamile kaldim

Amiin canımm elinde test varsa takip edersin zaten koyulaşmasını yerinde olsam bende pazartesiye kadar bekleyemezdim valla

Anladım canım bende sayfasından bı bilgi alayım madem fiyatlar ne durumda adet olmazsam ona göre sipariş verecem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…