Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• 6F5C5769-2E15-4506-A7E8-4060EB7DDDF2.jpeg
    24,8 KB · Görüntüleme: 59
  • 2BE9891E-605B-44E7-BBDF-93ADFE9E3315.jpeg
    63,3 KB · Görüntüleme: 60
  • 149281ED-95C4-4A27-8E03-B17DDD8B2712.jpeg
    70,5 KB · Görüntüleme: 57
Valla ben önce kan da yükselme gördüm sonra idrarda onayladım ilk idrar yapınca çok aşırı moralim bozuluyor
Canım sen ne yaptın 2.ye kan verdin mi bir daha ? Çok sevindim canım testte pozitif görmene sana da demiştim zaten moralini bozmak istemem ama düşük değer diye gerçekten çok sevindiim

Evet evet maviste yapmıştı ya onunda koyu çıkmıştı bi müddet sonra, aklımda zaten bugun kötü olunca zor girdim eve ama alicam yani çünkü bende merak ediyordum onu

Geçmiş olsun canimm. Evet ortalama 4 kere falan çağırıyor 5 olmaz herhalde yumurta çok geç gelişmiyorsa

Trendyoldan almistim link atılıyor mu ki ?
sagol kuzum, bakalım belkı mart nısana gıderım bır bahane bulupta, zor oluyor ya gıt ıse gel herkes soruyor hamıle mısın aaa bugunde mı gec geldın delı eıdyorlar benı,
kuzu atılıyor sanırımda bende tam bılmıyorım

Canım sen ne yaptın 2.ye kan verdin mi bir daha ? Çok sevindim canım testte pozitif görmene sana da demiştim zaten moralini bozmak istemem ama düşük değer diye gerçekten çok sevindiim
Yarın sabahtan annemler gelecek akşama kadar kimseye söylemeyeceğiz o yüzden eşim pazartesi yapalım diyor ama ben dayanamıcam galiba evet bende eğer Yüksel’irse kasette kesin çıkar diye düşündüm onlar 5in üzerini algıladıkları için hem erken gebelik testi hem kaset yaptım teşekkür ediyorum canım Rabbim isteyen herkese tezzzz zamanda nasip etsin

bende 5. gün başlayıp 5 gün boyunca sabah 2 tane olarak kullanmıştım. 2 hapı aynı anda .ama genelde sabah akşam kullanıyorlar
O şekilde duymadım ama senin yumurta tembelliğin varken daha erken başlaman gerekmiyor muydu? Ben hep 3. Günü başlıyordum normalde

Ah vallahi sanada uğurlu gelmişş masallahh..bu ayda adetim gelirse ovualsyonu birgebeningunlugunden almayı düşünüyorum. Bilgisi olan kullanan varsa yazabilir mi o sayfadan memnun kaldınız mı?
Canım ben Birgebeningünlüğünden aldım ovülasyon testi daha öncesinde övülasyon kullanmadığım için karşılaştırma yapamiyorum ama ilk kez kullanmama rağmen test yanıltıcı sonuç vermedi yani şöyle demem daha doğru olur arada kalmıyorsun teste bakınca acaba yumurtama mı bu değil mi diye çünkü diğer testlerin yorumlarına baktığımda habire koyulaşan çizgiler olduğunu negatif sonuçla pozitif yani yumurtlamanın olduğu testi ayırt etmenin zorlaştığını falan görmüştüm. Birde sayfasına yazınca da çok yardımcı oluyor yeni yıl girmeden önce 30lusunu 90 tlye almıştım yeni yılda zam gelecek diyordu şimdi kaç olmuştur bilmiyorum ama piyasaya göre fiyatı uygundu

O meraklilari zaten ne yapmak lazım bilmiyorum. Belki başka sorunun var veya kontrole gidiyorsun? Olursa söylersin zaten anlamıyorum ki bu insanları.
Şöyle ben satıcıların adlarını bırakayım da canim

Eklentiler

• Screenshot_20220121-164841_Trendyol.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_20220121-164834_Trendyol.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 47
O meraklilari zaten ne yapmak lazım bilmiyorum. Belki başka sorunun var veya kontrole gidiyorsun? Olursa söylersin zaten anlamıyorum ki bu insanları.
Şöyle ben satıcıların adlarını bırakayım da canim
sagol kuzum, evet hıc sorma yaa zaten ınsan gergın oluyor gıt gel vs. ozamanada bıseyler bulurum bakalım ınsallaahh gerek kalmazda

sagol kuzum, evet hıc sorma yaa zaten ınsan gergın oluyor gıt gel vs. ozamanada bıseyler bulurum bakalım ınsallaahh gerek kalmazda
İnşallah gerek kalmazz insallah, insanlar pek meraklı zaten
Bazen var ya biseyi umursamamak bilmemek daha iyi herhalde benim bu ay yaptığım gibi
Önceden hep kistin olduğu yerden mi gelişti yumurta falan hep sorardım bu ay sormadım bile artık o bile umurumda olmadi
Sende akışına bırak olmadı giderim daha sonra müsait olunca de çıkarmaya çalış aklından çok zor ama böylesi en iyisi

O şekilde duymadım ama senin yumurta tembelliğin varken daha erken başlaman gerekmiyor muydu? Ben hep 3. Günü başlıyordum normalde
valla canım bu zamana kadar kullanığım ilaçlara hep 5. günü başlattılar benim. hepside farklı doktor. klomen femara gonal f 5. gün başladım hep

evet bırakmak lazım , bende artık bır sene muhlet verdım olursa olur artık olmazsa nasıp tup bebek denerız
herseyde vardır bır hayır , zaten tatıl planlıyoruz mayıs gıbı bıraz kafa toplamam lazım

valla canım bu zamana kadar kullanığım ilaçlara hep 5. günü başlattılar benim. hepside farklı doktor. klomen femara gonal f 5. gün başladım hep
Allah Allah ben de 2 farklı doktora göründüm bu zamana kadar ikisi de 3. Günü başlattı bana bilemiyorum ki
Hatta aşılamada doktor ben erken başlamayı uygun görüyorum dedi iğnelere adetin 2. Günü başladım

evet bırakmak lazım , bende artık bır sene muhlet verdım olursa olur artık olmazsa nasıp tup bebek denerız
herseyde vardır bır hayır , zaten tatıl planlıyoruz mayıs gıbı bıraz kafa toplamam lazım
İnanır mısın üstte yazdığın cümlenin aynısını ben bu ay kurmuştum
Hatta olmayacaksa olmasın paramı toplarım tüp bebeğe giderim diyordum
Cook Cook iyi olur canım insan bunlarla uğraşırken kendi hayatını unutuyo

canım ultrason la baktıktan sonra veriyorlar ya bişeye bakıpta veriyorlardır.

canım ultrason la baktıktan sonra veriyorlar ya bişeye bakıpta veriyorlardır.
Adetliyken sadece yumurta sayısı gözükmüyor mu hatta ona göre rezerv iyi mi kötü mü onu anlıyorlarmış
Bana hep cok iyi cok iyi diyip duruyordu ama bilmiyorum ki gerçi her doktorun görüşü farklı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…