Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu gebeliğin başındaki ağrı gaz sancısı gibi mi oluyor yaşayanlar bilgilendirebilir mi adet günüme dört gün var benim de tahminen ama yumurtlama gününü iki üç gün geçtiğinden beri ara ara yoklayan bir sancı var şüphelenmeli miyim ve ne zaman test yapmalıyım acaba

Arkadaşlar Merhaba , 2 kez kan testi negatif çıkıp ( regl gecikmesi 3. Ve 4. Gün test verildi) sonrasında hamile kalan var mı :) regl olmadıkça umudumu kesemiyorum

Bende aynı akıntı var ama çok çok az. Kontrol etmek için peçeteye sildiğimde geliyor sadece çok az
Dün değerim 12 cikti

Bende aynı akıntı var ama çok çok az. Kontrol etmek için peçeteye sildiğimde geliyor sadece çok az
Dün değerim 12 cikti
Aynen valla bende de peçeteye geliyor şaşırdım bu ay oldu. Normalde yumurta akı kıvamında olurdu o zaman yumurtlama oluyormuş ama bu onun gibi değil. Ele sürdüğümüz krem gibi kıvamı peçetede belli oluyor hatta çok çok açık sarı gibi. Bu arada hayırlı olsun inşallah sağlıklı ilerler gebeliğin :)

Canım bende bu ay hsg çekildim çok ağrılarım oldu .hsgden kaynaklı heralde. Adet günü çok az lekem.oldu ikinci günü sokuldum. Hsg biraz düzen bozuyo heralde .

haha ah bu kocalar 9 ay üzerimize titricek herhalde seninki er ya da geç gitcek benimmi hiç de gitmiyo

Sağolasin canım benim normalde de olmaz akıntım yine yok sanıyordum afedersin camasira falan da geçmiyor çok az yani
Benim ki beyaz peçeteyle kontrol ediyorum öyle farkettim
İnşallah sende de vardır

İnşallah gerek kalmadan hamile kalırsın canım. Güzel haberlerini bekliyoruz hayırlısıyla

Sağolasin canım benim normalde de olmaz akıntım yine yok sanıyordum afedersin camasira falan da geçmiyor çok az yani
Benim ki beyaz peçeteyle kontrol ediyorum öyle farkettim
İnşallah sende de vardır
İnşallah canım valla benziyor dediğine göre bata 5 6 gün var o yüzden test yapmıyorum. Ne zaman başlado senin o akıntı

Ben de aynı durumdayım kan testi vermedim henüz ama gebelik testi negatif çıkmıştı adet olmam gereken ilk gün hala olamadım
Benim 5 gün geçti canım sen kanda inşallah güzel sonuçlar alırsın ben regl olmadan 2 idrar yaptım negatif regl gecikince 3. Ve 4. Günlerde kan verdim önce 0.1 çıktı 2. Si 0.2 zor ihtimal ama gecikmem olmazdı umut fakirin ekmeği aklımdan çıkmıyor

İnşallah canım valla benziyor dediğine göre bata 5 6 gün var o yüzden test yapmıyorum. Ne zaman başlado senin o akıntı
Canım ben bu ay femara ve catlatma iğnesi kullandım
Normalde ilaç kullanmadan akıntım olmaz
İlaç kullanınca hep yumurta büyürken ve çatlayınca o beyaz akintim olurdu doktorda ilaç yapıyor derdi ama adete kadar çoktan geçerdi
Bu sefer afedersin ilişki de farkettim ben hiç kesilmedi bu zamana kadar az az da olsa geldi hep, çok yoğundu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…