Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok teşekkür ederim Ama sancım hala devam ediyor. Doktor rahmin kalınlaşmış iyi dedi. Acaba o yüzdenmi gebelige hazırlıyor kendini.

Canım yarın kendi doktoruna git ve sonuçlarını göster bence. Hatta durumu da anlat ki enfeksiyon varsa ona göre ilaç verir riske atmamalisin bence

Kızlar avokado stoklamak isteyenler migrosta indirimde tanesi 7.45 tl sok bim a101 e gore daha büyüklerdi tam olgun değildi aldıklarım evde olgun vardı sertlerden aldım hemen çürümesin diye, yumurtlama haftamdayım birer birer olgunlastirip yerim dedim 6 tane aldim 12 güne yayarim yarim yarim yerim almak isteyenlere duyrulur

Yok canım yaptırmadı boz yeni denemeye karar verdik işte sıkıntı yok dedi doktor eşimle alaklai bir şey de demedi olmazsa gene başka bir doktora giderim bende sorarrim
Canım genelde kadın doktorlar hep bayana yönelik odaklanıyor maalesef. Bende 2 ay olmayınca gittim ilaç falan verdi 6 aya hamile kalırsın dedi kalmayınca biraz araştırdım burda sperm testi falan olduğunu öğrendim. 8 ay sonunda eşimi doktora gönderdim bişey yok demiş hormonlsrsa sperm testi yaptırdık özelde. Maalesef doğal yolla bırak aşılama için bile yeterli olmayacak sonuç çıktı. Hemen doktor araştırdık takviye ilaçlara başladı 8 ay boşa geçti. Eşin Bi gitsin yinede baktırın derim

Olmadı öle yapayim canım bakım bu ay varmı yok mu beklemedeyim 1 hafta var işte ovulosyon takı ediyorum koyu çıktı bu gün kızlar olabilir dedi ama lh testi biliyorsun maviss de öyle öğrendi bakım ne olacak canim

Kızlar benim adet gecikti 37. Gün bugün (düzensizlik var pco)pazartesi test yapmıştım tek çizgiydi bugün tüm gün yumurtalıkların olduğu yerde ağrı hissettim ama adet sancısı gibi değil böyle şişmiş de patlayacakmış gibi bir his tekrar test yapsam mı ya da ne zaman yapmalıyım napmalıyım bilmiyorum

Ay süpersin canım hemen bakarım bende

Allah bağışlasın canim benim de 3 yaşında bir oğlum var sebepsiz yere benimde olmuyordu 6.ayimda hamile kalabildim ovulasyon testi sayesinde oldu canim insallah hakkında hayırlısı olur 30 Ocak mı bat gunun

Ya kızlar bişey sorucam kremsi beyaz akıntı gebelik belirtisi yazıyor hep bende de var ama renk olan krem değil bildiğimiz elimize sürdüğümüz krem gibi kıvamı olan akıntı var. Bahsedilen o beyaz kremsi akıntı bu mu oluyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…