Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde aynı bu ay ilk defa ovu testi kullandım bide pik zamanı yumurtlama akıntısı da gördüm çatlama olduktan sonra da dediğim gibi olmaya başladı beyaz kremsi akıntı şeklinde bakalım inşallah bende de vardır :)

Allah bağışlasın canim benim de 3 yaşında bir oğlum var sebepsiz yere benimde olmuyordu 6.ayimda hamile kalabildim ovulasyon testi sayesinde oldu canim insallah hakkında hayırlısı olur 30 Ocak mı bat gunun
Cümlemizin evladına ömür versin bu arada ovu testi yaptığın günleri nasıl değerlendirdin? hergun mu gün aşırı mi? Çift çizgi gördüğün gün oldu mu? Evet canım 30 Ocak yaz sen beni

Hadi hayırlısı canım benim biraz yumurta tembelliğim olduğundan ilaçsız akintim pek olmuyordu o yüzden sanırım catlamanin 11. Günü çıktı benim değerim sende öyle hesaplayıp test yaparsın olmadı

Cümlemizin evladına ömür versin bu arada ovu testi yaptığın günleri nasıl değerlendirdin? hergun mu gün aşırı mi? Çift çizgi gördüğün gün oldu mu? Evet canım 30 Ocak yaz sen beni
Canim meğerse ben uygulamaya hore geç yumurtluyormusum çizgilerin eşit olduğu günü ertesi gün pik di onu da değerlendirdim birde ertesi gün siliklesince değerlendirdim çok şükür tuttu darısı size olsun insalalh

Amin canım ya insAllah cumlemiz buradaki isteyen herkese rabbim nasip etsin hayırlı olanı bak dedi deme senin de iyi haberin yakın görürsun
Şu kendime olan yorumları bitek ben düşünemiyorum nedense buna kendimi çok uzak hissediyorum. İnşallah hisleriniz yanıltmaz

Şu kendime olan yorumları bitek ben düşünemiyorum nedense buna kendimi çok uzak hissediyorum. İnşallah hisleriniz yanıltmaz
İnsan kendine hissedemez zaten ama banada dioalar bende yok ya falan diyorum demek ki gerçekten hissedemior ama etmek lazım canım ya vala bak ol der ve olur vardır rabbimin bildiği

Bak bşr sonuca. Sizde iyimi 5 gün arayla. Cumartesi 87.2 çıkmıştı
Değerin çok güzel bebisim normalleri yüksek tutuyoruz
Canim pco varsa ara ara yokla test ile ne olu ne olmaz
Çıkabilir Canim yarin sabah yapabilirsin

Amin canım inşallah bende öyle 3 gün üst üste değerlendirme yapıyorum ama denk getiremedik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…