Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim adet tarihim düzenlidir Aralık 26 da oldu geçen ay bu ayda 26 sında olurdu muhtemelen yumurtlama gününün onunla alakası varmı bilmiyorum
Tabi genelde öyle oluyor geç yumurtlama olduysa adette ileriye atıyor diye biliyorum mesela benim yumurtlama değişir ovulasyon testi kullanıyorum uygulamalara göre hep bı kaç gün geç oluyor. O yüzdende uygulamalara güvenmiyorum. Ne zaman yumurtlama olduysa her zaman 14 gün sonra cat adet olurum hiç şaşmaz. Sende 7 ile 9 arası yumurtlama deyince hadi diyelim 9 u çatlamış olsa 23u bat oluyor. Benim 12 si yumurtlama 13u çatlama oldu. 26 27 si bekliyorum o yuzden. Zaten testinde baya koyuluk vardı bence yarın kan testi vermelisin

İnşallah canım hepimiz en kısa zamanda güzel sonuçlar alırız umarım. Evet arafta kaldık regl olsak yeni ay yeni umutlar ama olmayınca işte acaba mı oluyor. Burda birkaç yorum görmüştüm ama pozitifi çok geç gören hayırlısı olsun bakalım.

Cumartesi sabah dr a gideceğim canım regl olmazsam gerçi olursam da gidecem fikir almaya hiç böyle olmazdım gecikmem de olmazdı sağ kaşığım da çok ağrıyor

Amin canım inşallah bende öyle 3 gün üst üste değerlendirme yapıyorum ama denk getiremedik
Olur inşallah canim Herseyin bir vakti zamani oluyor demekki ❤
maviss_34 canım bu günkü testim lh
Ahhh gel de umutlanma nasıl güzel koyulugu bat kaç cnm
Yarın tekrar test yapayım o zaman canım evet pco olunca işler iyice karışıyor bat bile şüpheli
Evet cnm arkadaşım vardı pcolu oda çok düzensiz di ilaç alicm dıe test yapıyor hiç ummadigi anda çift çizgiyi gördüm inşallah sanada öyle olur❤

Dime yah diyorum belkide tekrar yumurtlama mi acep 27 bat canım bu gün 7. Günü pik in sen aklıma geliyorsun hep

Yaptiran var mı kızlar hamgi hastanelede yapılıyor sağlık ocağında da olur mu acaba ben de istiyorum bunu
Sağlık ocağına eşiniz kan veriyor o kadar yaptırabilirsiniz önceden hiç çocuk olmaması gerekiyor biz yeni verdik kanı 10 gün oldu

Dime yah diyorum belkide tekrar yumurtlama mi acep 27 bat canım bu gün 7. Günü pik in sen aklıma geliyorsun hep
Ben kendimden bu kadar beklemiyordum valla görünce gözlerime inanamadım Rabbım böyle güzel saskinliklar nasip etsin hepinize

Bana klomenden sonra sık ilişki ve adetin 15-25 günleri arasında da progesteron kullanacaksın ki tutunması kolay olacak dedi bakalım daha bu ilk ay deneyelim görelim ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…