Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olabilir canım bende baktım da benimde inişli çıkışlı wbc ama bu ay işte o değer çıkmış sorun yok dedi doktor apse nerede çıkıyor canım peki
Canım sorma apseler kasigimda ve kol altında çıkıyor kaç doktor gezdim onun için. Neyle temizlenirsem temizleneyim sürekli çıkıyor iltihap oluyor
Cildiyeciler lazer ol biraz geçer diyor, genel cerrahisinde biri bilemedi, biri ter bezi iltihabı dedi
Yani bayaaa karışık benim iş öyle bisey çıkarsa da takılmıyorum çünkü aktif sürekli

Evet Beyzanur aslında :) memnun oldum iyiki tanıştık kızlar
Beyza bakarmısın sence nasıl. 5 gün arayla. Cumartesi 87.2 çıkmıştı bugünde 559.5 çıkto

Eklentiler

• 4DD0D0BA-449F-4445-8FD5-FAA7364C9E36.jpeg
    109,5 KB · Görüntüleme: 62
Himm analdim canım olan bir şeyse aynen takma canım o zaman muhtemelen senin bezeden yüksek çıkabilir doktora muayene gittiğinde sorarsın zaten canım

maviss_34 merhaba benide listeye ekler mısınız. Bende 1 yıli aşkın deniyorum ama olmuyor sebepsiz yere... 1 tane 4 yaşında kızım var o bu kadar bekletmedi bizi ama şimdi olmuyor.. İNFOLİC kullanıyorum 2 aydır bakalım faydası olacak mı? Adetime 10 gün var. Var mı Benim gibi olanınız?

Beyza bakarmısın sence nasıl. 5 gün arayla. Cumartesi 87.2 çıkmıştı bugünde 559.5 çıkto
Gayet iyi kuzucum. 2 günde 2 katına çıkması lazım. Cumartesi 87 ise pazartesi en az bi 174 olmalıydı. Çarşamba günü 348 olmalıydı. Bugün de perşembe aradan 1 gün geçmiş 559 gayet normal her şey yolunda

İki gündür olmam gerekiyor ama olmuyorum bende dedim gecikme olabilir ama test yaptım dün ya da ondan önceki gün pozitif gibi çıktı bilemiyorum hamile değilim yani
Canım 2.48ile yukselenleri gördüm ama ümit vermek de istemiyorum sonra olmazsa diye, insalllah gönlündeki gibi olur idrar testi ile takip et eger hasta olmazsan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…