Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aaaaay canıiiiiiim... MashaAllah inshallah devamı gelir.. sağlıklı bir genelik geçirsin sonrada bebişin alidisn kucağına

Kızım sayfalardir senin sonucu arıyorum insan bir etiketleerrrrrr
Heyecandan etiketin yarisinda tıkandımm Allah razı olsunnn inşallah darısı hepinizin başına insallahh

merhaba arkadaşlar,
hormon değerlerim
LH = 6,49
Estradiol = 115,60
Prolaktin = 15,93
Progestron = 11,34
FSH = 3,12
Adetime 6 gün var
arkadaşlar yorumlayabilecek varsa çok sevinirim, 43 yaşındayım, hamile kalmak için kendi çabamızla mücadele ediyoruz, amh da 1 , lütfen arkadaşlarım yorumlayacak bilen varsa çok mutlu olurum

Çikolata kisti olan kuzular kanamanız genelde kaç gün sürüyor, rengi ve yoğunluğu nasıl???
Bende aşırı az oluyor 1 saat falan normal kan gibi geliyor, wcye gittikçe aktığını görüyorum.2. Gün çikolata rengine dönüyor muhallebiden daha yoğun kıvamda oluyor ve resmen tutulup çekiliyor.Bugün kanamam sökülsün diye sıcak duşa girdim afedersiniz et parçası gibi tutup çektim.Benzetmeleri özellikle yaptım benim gibi çikolata kisti olanların durumlarını merak ettiğim için, kanı tutup almak nedir ya böyle kanama mı olur? Civanperçemi çayı içiyorum söksün diye ama bana mısın demiyor

Varikosel olduğunu nasıl anlıyorlar? Elle muayene mi yapıyorlar? Eşim sperm testi için ürolojiye gittiğinde direk teste yollamışlar, hiç muayene falan etmemişler

Eşine bu süreçte bol bol takviye ver. Evde varsa havuç sık içir, keçiboynuzu pekmezi yedir, kabak çekirdeği ver yesin, nohut yemeği yap yesin. Bunlar spermiyograma çok iyi geliyor.

Mashallah bacım pozitif gibi .. kan ver bakalım inshallah hamişsindir

İnsallah kuzum ben önce hep ilk çocuğu dileyen isteyene nasip et Allahım diye dua ediyorum bizim var çok şükür avunacak evladimiz Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin. Ben 2. Olmayanın çok takılmasına anlam veremiyodum hiç 1 tane var ztn diyodum ama yaşayınca anladım öyle de olmuyomus. Bekliyorum bakalım hayırlı zamanda gönlüme göre nasip etsin Rabbim

Bizler Allah'tan geldik ve yine O'na döneceğiz inşallah bu şüphesiz bir gerçek. Ama inanın kuru taşa can veren Rabbim eğer dilerse bizlere de hayırlı evlatlar verecektir. Bizler Zekeriya (as) gibi , Hz İbrahim gibi Rabbimiz den dileyelim isteyelim yalvaralim. Mesajınız beni çok üzdü. Üzüntünüzü resmen hissettim . Darda olanların yardımcısı yalnızca Allah'tır. Dilerim en kısa zamanda Rabbim sizlerin yüzünü güldürür. Müminin mümine duası makbuldür . Sizler için dua edeceğim. Hakkınızda hayırlısı ne ise Rabbim onu versin. Gönlünüzü Allah'ın varlığı ile rahatlatın. O Ol der ve Oluverir ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…