Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çikolata kisti olan kuzular kanamanız genelde kaç gün sürüyor, rengi ve yoğunluğu nasıl???
Bende aşırı az oluyor 1 saat falan normal kan gibi geliyor, wcye gittikçe aktığını görüyorum.2. Gün çikolata rengine dönüyor muhallebiden daha yoğun kıvamda oluyor ve resmen tutulup çekiliyor.Bugün kanamam sökülsün diye sıcak duşa girdim afedersiniz et parçası gibi tutup çektim.Benzetmeleri özellikle yaptım benim gibi çikolata kisti olanların durumlarını merak ettiğim için, kanı tutup almak nedir ya böyle kanama mı olur? Civanperçemi çayı içiyorum söksün diye ama bana mısın demiyor
Benimde aksine sanki beni kesmişler öyle yoğun kanamam oluyo cnm sıvı bı şekilde hatta söylemiştim 6 aydır 10 14 gün arası sürmeye başladı ve 24 günde bir adet görüyorum temiz kaldığım süre 16 gün fln

Insallahh çok teşekkür ederim beklemedeyim ben de sabırsızlıkla cuma gününü tekrar kan vericem 😍
İnşallah sizlerin haberini de bekliyorum bol bol dua ediyorum😍
Sağol canım Allah razı olsun artar o annesi sen merak etme senden daha düşük olanlar bile masAllah güzel arttti inanıyorum seninkide çok güzel olacak bak lh testleri doğru galiba😂 dikakt et kendine üşütme bu havalarda güzel haberlrini bizede iletirsen seviniriz 🌼 şuanda eksik etme canım ❤️❤️❤️

İnsallah kuzum ben önce hep ilk çocuğu dileyen isteyene nasip et Allahım diye dua ediyorum bizim var çok şükür avunacak evladimiz Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin. Ben 2. Olmayanın çok takılmasına anlam veremiyodum hiç 1 tane var ztn diyodum ama yaşayınca anladım öyle de olmuyomus. Bekliyorum bakalım hayırlı zamanda gönlüme göre nasip etsin Rabbim 🥰
Evet hiç olmaması tabi ki farklı, ama isteyince uzun süre olmayınca birincisi ikincisi farketmiyordur çünkü aynı duygu aynı istek. Ben şimdi derim Allahim bari bi tane de olsa olsun diye ama 5 yıl sonra 2.yi de aynı hevesle istemem diye bisey yok. Zor olunca ikisi de her türlü çok kıymetli oluyor galiba uzun süre beklemek sürekli negatif görmek kolay değil ki. Kistimizin durumu aynı bak sen de arkamdan geleceksin inşallah insallahh😍🤲

bu ay çok depresifim canım yaa . bu dünyadan karı koca yalnız yaşayıp ölücez gibi bir moddayım. bizede başkalarının çocuklarını sevmek kalacak bu gidişte . Allah isteeyn herkese nasip etsin . hergün dua ediyorum çok Aminnn
Kuşummmmm bu mesaja çok üzüldüm 😞 çok çok cokk. Karıncaya can veren Rabbim bize de evlat sevgisi tattiracak inşallah. Çok zor olsa da umudumuzu yitirmeyelim olur mu😞

bu ay çok depresifim canım yaa . bu dünyadan karı koca yalnız yaşayıp ölücez gibi bir moddayım. bizede başkalarının çocuklarını sevmek kalacak bu gidişte . Allah isteeyn herkese nasip etsin . hergün dua ediyorum çok Aminnn
Canım ya umudunu yitirme sakın vakit saat gelince olur rabbim yeter ki istesin kayadan ya kayadan bile çiçek açtıran rabbim sen istersinde sana bir evlat vermez mi sakin olumsuz düşünme sakın dua et bıkmadan usanmadan inanıyorum olur he olaki vermedi rabbim ne yapalım nasibimizde kismetimizde yokmuş diyeceğiz ama sen duanı eksit etme hiç bir zaman

Sağol canım Allah razı olsun artar o annesi sen merak etme senden daha düşük olanlar bile masAllah güzel arttti inanıyorum seninkide çok güzel olacak bak lh testleri doğru galiba😂 dikakt et kendine üşütme bu havalarda güzel haberlrini bizede iletirsen seviniriz 🌼 şuanda eksik etme canım ❤️❤️❤️
Gerçekten Allah razı olsun bugün catlamanin 11. Günüydü sanırım değer iyi gibi inşallah artar ilk kez yaşıyorum 18 ayın sonunda😍 eger bebeğim tutunursa bana çok güzel doğum günü hediyesi olacak 😍 Ben hep dua ediyorum bu zamana kadar sizler çok yakın oldunuz bana kim hamile çıksa o kadar çok sevindim ki çünkü bizi bizden başka anlayan yokk🙏❤ hep dualarimdasiniz, sizlerde beni duanızda eksik etmeyin çok zor zamanlar geçirirken güneş doğdu sanki inşallah sağlıkla ilerler 😍🤲 hepinizi de arkamdan getiricem inşallah anneler topigine 😍🤲

Evet hiç olmaması tabi ki farklı, ama isteyince uzun süre olmayınca birincisi ikincisi farketmiyordur çünkü aynı duygu aynı istek. Ben şimdi derim Allahim bari bi tane de olsa olsun diye ama 5 yıl sonra 2.yi de aynı hevesle istemem diye bisey yok. Zor olunca ikisi de her türlü çok kıymetli oluyor galiba uzun süre beklemek sürekli negatif görmek kolay değil ki. Kistimizin durumu aynı bak sen de arkamdan geleceksin inşallah insallahh😍🤲
İnsallah kuzum gerçekten kaç gündür bakınıyorum senin test sonucu merakımdan topige kendim kadar sevindim durum aynı olunca bide insan ekstra anliyo karşıdakini. Kız ben ilkini dogurunca bı daha asla çocuk yapmam demiştim 🤣

Gerçekten Allah razı olsun bugün catlamanin 11. Günüydü sanırım değer iyi gibi inşallah artar ilk kez yaşıyorum 18 ayın sonunda😍 eger bebeğim tutunursa bana çok güzel doğum günü hediyesi olacak 😍 Ben hep dua ediyorum bu zamana kadar sizler çok yakın oldunuz bana kim hamile çıksa o kadar çok sevindim ki çünkü bizi bizden başka anlayan yokk🙏❤ hep dualarimdasiniz, sizlerde beni duanızda eksik etmeyin çok zor zamanlar geçirirken güneş doğdu sanki inşallah sağlıkla ilerler 😍🤲 hepinizi de arkamdan getiricem inşallah anneler topigine 😍🤲
Çok sevindim adına canım benim sağlıkla bebeğinizi insAllah kucağınıza alırsınız güzel bir doğum günü bak 18 ay vakit saat gelince rabbim nasıl sevindirdi hemde doğduğun ayda yeter ki o ol desin 🧿🧿🌹

İnsallah kuzum gerçekten kaç gündür bakınıyorum senin test sonucu merakımdan topige kendim kadar sevindim durum aynı olunca bide insan ekstra anliyo karşıdakini. Kız ben ilkini dogurunca bı daha asla çocuk yapmam demiştim 🤣
Ahaha ay son cümleye koptum 🤣🤣 ya hiç belli olmuyor dimi insanın haline, bir de sorun falan çıkınca insan daha çok tedirgin oluyo olacak mı hiç mi olmayacak falan diye. Bak hafif yumurta tembelliğim var, rahim sola dönük, çikolata kisti de var bu 3 şey içimi karartıyordu resmen. Ben seni nasıl anlamayayim aynı durumları yaşıyoruz hep 🥲

Çok sevindim adına canım benim sağlıkla bebeğinizi insAllah kucağınıza alırsınız güzel bir doğum günü bak 18 ay vakit saat gelince rabbim nasıl sevindirdi hemde doğduğun ayda yeter ki o ol desin 🧿🧿🌹
Dogum günüm 4 şubat tamda eşim gidecekken yapmıştım her zamanki gibi testimi şok geçirdim.. o kadar emindim ki negatif çıkacağına. Sanki bir zaman döngüsü var onun içinde sıkışıp kalmışım gibi sürekli sürekli aynı şeyleri yaşıyordum. Eşim gidecekken test yapıyorum negatif çıkıyor 2 3 ay gelmesini bekliyorum zamanım kisitliymis gibi strese giriyorum hop tekrar aynı döngü 3 seferdir böyleydi. Sanki aynı zamanda sıkışıp aynı ani tekrar tekrar yaşıyor gibi. Allah biliyor bu ay artık o kadar yorulmuştum ki kabullenmeye başlamıştım artik. Ama nasipten öteye yol yok inşallah sizinde sabrınız çok kısa sürede bitecek insallahh😍🤲

Dogum günüm 4 şubat tamda eşim gidecekken yapmıştım her zamanki gibi testimi şok geçirdim.. o kadar emindim ki negatif çıkacağına. Sanki bir zaman döngüsü var onun içinde sıkışıp kalmışım gibi sürekli sürekli aynı şeyleri yaşıyordum. Eşim gidecekken test yapıyorum negatif çıkıyor 2 3 ay gelmesini bekliyorum zamanım kisitliymis gibi strese giriyorum hop tekrar aynı döngü 3 seferdir böyleydi. Sanki aynı zamanda sıkışıp aynı ani tekrar tekrar yaşıyor gibi. Allah biliyor bu ay artık o kadar yorulmuştum ki kabullenmeye başlamıştım artik. Ama nasipten öteye yol yok inşallah sizinde sabrınız çok kısa sürede bitecek insallahh😍🤲
İnsAllah canım insAllah seni anlayabiliyorum sende bizlere hep dua et olur mu 18 ay bayağı uzun bir zaman masAllah ama bak güzel çıktı gün sizin gününüz olsun gönlünce güzel çok güzel bir hamilelik gecir sende insAllah hayırlı bir evladın olsun canım ❤️❤️

İnşallah canım ben bu ay çok formaliteden hastaneye gittim geldim canım bile gitmek istemiyordu artik ufak ufak kabullenmeye başlamıştım
İnşallah sende göreceksin en kısa zamanda 😍
Umarım canım insallah🙏 Klomen ve çatlatma iğnesi mi kullandın nasıl oldu ilişkileriniz günaşırımı olmuştu

aa ne güzel doğum günü hediyesi olmuş benimde 15 ocak miniğim bikaç gün geçte olsa hediye oldu bana 😍😍😊

İnsAllah canım insAllah seni anlayabiliyorum sende bizlere hep dua et olur mu 18 ay bayağı uzun bir zaman masAllah ama bak güzel çıktı gün sizin gününüz olsun gönlünce güzel çok güzel bir hamilelik gecir sende insAllah hayırlı bir evladın olsun canım ❤️❤️
Tekrar tekrar Allah razı olsun hepinizden dediğim gibi cikolata kistim var, rahmim sola dönük, hafif yumurta tembelligimde var ben bu kadar sürede olmasını bile beklemiyordum artık bu sorunlarla çok gecikir diye kendimi kabullendirmeye çalışıyordum. Hep dua edicem sizlere🤲😍

Ahaha ay son cümleye koptum 🤣🤣 ya hiç belli olmuyor dimi insanın haline, bir de sorun falan çıkınca insan daha çok tedirgin oluyo olacak mı hiç mi olmayacak falan diye. Bak hafif yumurta tembelliğim var, rahim sola dönük, çikolata kisti de var bu 3 şey içimi karartıyordu resmen. Ben seni nasıl anlamayayim aynı durumları yaşıyoruz hep 🥲
Allah razı olsun cnm benim ztn birbirmizi anladığımız için hepimiz burdayiz. Hepsi bı bahane işte Rabbim ol diyince menopoz lu kadının bile oluyo. Çok şükür Rabbim sanada nasip etti hayırlı sağlıklı uzun ömürlü kılsın Rabbim evladinin ömrünü ❤️

Umarım canım insallah🙏 Klomen ve çatlatma iğnesi mi kullandın nasıl oldu ilişkileriniz günaşırımı olmuştu
Canım ben daha önceden 2 3 kere klomen kullandım 2 kere de letu kullandım olmadı geçen ay aşılama yaptırdım o da tutmadı. Bu ay 2. Kez hsg çekildim, adetimin 4. Günü femaraya başladım 5 gün sabah akşam. Doktor yine letu verecekti dedim hiç femara kullanmadım onu deneyeyim, aynı ilaçlar ama sen bilirsin dedi. Hatta eczaneye gittim reçeteyi vermeme rağmen letu verdi yine eczacı hayır bunu istemiyorum recetedekini verin dedim ama aynı ilaçlar femara daha pahalı dedi. Olsun dedim azme de bakar mısın bende ki sinir oldum orda. Neyse bi tane 18 mm yumurtam vardı 14. Günümde hiç nerde iyi mi falan sormadım boyutu da görünce catlatma iğnesi verdi hemen attım. Ertesi gün akşam catladigini hissettim ağrı ve akintidan
İlişki de o hafta 2 günde bir oldu cuma iğne atmıştım o zaman yaptım yine kacirmayayim dedim cumartesi yaptım pazar boş geçti
İğneden itibaren de her gün yarım avokadoya denk geldi onu tükettim

Allah razı olsun cnm benim ztn birbirmizi anladığımız için hepimiz burdayiz. Hepsi bı bahane işte Rabbim ol diyince menopoz lu kadının bile oluyo. Çok şükür Rabbim sanada nasip etti hayırlı sağlıklı uzun ömürlü kılsın Rabbim evladinin ömrünü ❤️
Allah razı olsun canım güzel dualarınız sizi de bulsun bir an önce insallahh🤲😍

X