Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen elimde test var yaparım yarın sabah. İnşallah eşime sürpriz yapmak nasip olur. Bebek kıyafetleri aldım ona sürpriz yapmak istiyorum ay düşününce çok duygulandım
Ay ne güzel ben sürpriz yapamadım çünkü bu gece göreve gidecekti, sabahta testi öyle görünce apar topar kan vermeye gittik biz. Yoksa uçak bileti alıp memlekete gidecektim cok uzak otobüsle 24 saat şimdi böyle olunca kalıcam evde.
Çok zor çok biraz yakın olsaydı bari ama bizimki çok uzak
Canım bende gurbetteym. Gurbette olanları çok iyi anlarım. Allah yardımcın olsun inşallah

Senin eşinin değerlerinde problem var mıydı canım?
Varikosel başlangıcı var ama morfolojiyi falan iyi baya canim ufak cerahi operasyon oneren var onermeyem de var dogal olmaya engel degil diyolar profesör e gidicez karantinadan çıkınca bakalim covit değerleri ne yaptı tam da düzelmişti yaaaa

Canım bende aynı durumu yaşadım bu ay hiç çizgi görmemiştim bir umitlendim ama 4 gün gecikme ile bugün geldi kırmızılar. Seni üzmek istemem ama kuruma büyük ihtimalle ama inşallah bebistir.

Allah yardımcın olsun canım inşallah mide bulantılarn olmaz kendi yemeğini kendin yapabilirsin inşallah canım

Kız varya okadar haklısın ki.. ama sabır İnshaAllah olacak.. sende gecikirsen 1 hafta filan test yap bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…