Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy izmirde ki geldi aklıma imm immm memleket özlemi çekiyorum şuan bak
Ay Bilsem başka da yokmuş taş gibi nasıl olgunlaşacak bu bebisler?
Valla ben elma ile birlikte beze sarıp koyuyorum mutfak dolabına, her sabah hazır olsun diye anakandoları ikişer ikişer olgunlaştırıyorum.

Umarım canım insallah Klomen ve çatlatma iğnesi mi kullandın nasıl oldu ilişkile

Canım bu iğne ovitrelle mi birde sen pikle takip ediyor muydun yumurta çatlama 14. Gününde kendin mi gittin rast gelemi gittin doktora

Canım bu iğne ovitrelle mi birde sen pikle takip ediyor muydun yumurta çatlama 14. Gününde kendin mi gittin rast gelemi gittin doktora
Evet canim otrivelle mi ne bu 4. 5. Kullanisim herhalde. Yok ben adet oldum aşılama tutmayınca doktora gittim hemen ilaç yazdı 4. Günü basla diye belli günlerde doktor kontrole çağırıyor
Adetin bitince de gel hsg için dedi 6. Günü hsg çekildim
Yanlış hatirlamiyorsam salı günü 13mmdi yumurtam cuma günü 18 oldu doktor duruma göre çağırıyor
Cuma günü de hemen çıkınca iğneyi alıp attım saat 10 buçuk 11 gibi
Cumartesi de akşam 5 6 gibi ağrı akintim oldu o zaman da catladigini düşünüyorum
Yani 18mm varken 14. Günümdü ertesi günbde çatlama olunca 15. Gündü

Tamam canım çok sağol tekrardan hayırla gelsin bebişin

ya devreleri yakmaya gerek yok adet olunca kızlar..
Tıbben sen hamilesin zaten hamilelik hesaplaması adetin ilk gününde başlıyor yani kafanda yine bu ay olmadı yıkılıp çökmeye gerek yok yeni hamilelik dönüşüne giriyorsun sadece yum günü bunu gerçekleştirmen kalıyor.. Al sana moral düzeltme yöntemi sonuçta adet görüyorsun yum günün var bunlar bile olmayan insanlar var buda bir nimet şükür etmeyi bil ve rahat olu rabbim sana bunu nasip ediyorsa bebeği de nasip edecek inşaALLAH

Eki Görüntüle 2992167

Günaydın kızlar bugunun erkenci kusu benim yukardan aşağı ignenin 7. 8. Ve bugun 9. Günü. Bata 6 gün var. Son testte biraz gölge var ama emin degilim
En altta çizgi görünüyor canım iğne etkisi geçmiş tekrar çizgi çıkmış
Hadi insallaahh bebiş geliyordur

Yok 6.ayimdi bu ay ocağa nasip oldu valla doktoruma sordum yok muayene etmeden veremem bilmem ne dedi o arada hiç gidesim yoktu aldım kullandım bi tek bu ay düzenli kullanabildim adı folbiol
Merhaba, bende kendim aldım folik asit folbiol günde kaç adet kullanıyorsunuz acaba ben aç mı tok mu olması gerekiyor dozu yüksek olduğu söyleniyor

Merhaba, bende kendim aldım folik asit folbiol günde kaç adet kullanıyorsunuz acaba ben aç mı tok mu olması gerekiyor dozu yüksek olduğu söyleniyor
Hamilelikte folik asiti doktorun vermesi gerekiyor. Hamilelik öncesi doz içerik önemlidir. Hamile kalınca doz çok önemlidir fazla folik asit iyi gelmiyormus hamile olunca bilgin olsun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…