Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen elimde test var yaparım yarın sabah. İnşallah eşime sürpriz yapmak nasip olur. Bebek kıyafetleri aldım ona sürpriz yapmak istiyorum 🤗 ay düşününce çok duygulandım 😪
Ay ne güzel ben sürpriz yapamadım çünkü bu gece göreve gidecekti, sabahta testi öyle görünce apar topar kan vermeye gittik biz. Yoksa uçak bileti alıp memlekete gidecektim cok uzak otobüsle 24 saat şimdi böyle olunca kalıcam evde.
Çok zor çok biraz yakın olsaydı bari ama bizimki çok uzak
Canım bende gurbetteym. Gurbette olanları çok iyi anlarım. Allah yardımcın olsun inşallah

Senin eşinin değerlerinde problem var mıydı canım?
Varikosel başlangıcı var ama morfolojiyi falan iyi baya canim ufak cerahi operasyon oneren var onermeyem de var dogal olmaya engel degil diyolar profesör e gidicez karantinadan çıkınca bakalim covit değerleri ne yaptı:KK43: tam da düzelmişti yaaaa :KK43:

Kızlar hamilelik belirtileri var bende çok hafif baş dönmesi, mide ekşimesi, hazımsızlık, bulantı var kabızlık var, bel ağrısı, göğüs uçları hassasiyeti, arada bir diz kapaklarımda sızı oluyor, yumurtalıklarımda da sızı batma hissi var. Bugün sabah test yaptım sonra moralim bozuldu bakmadm bile çünkü direk tek çizgi çıktı. Bekledikçe de rengi resimdeki gibi oldu. Sizce bu nedir var mı birşeyler. Artık umutlanmak istemiyorum varsa var yoksa yok diyorum ama olmuyor 😭😭Eki Görüntüle 2991931
Canım bende aynı durumu yaşadım bu ay hiç çizgi görmemiştim bir umitlendim ama 4 gün gecikme ile bugün geldi kırmızılar. Seni üzmek istemem ama kuruma büyük ihtimalle ama inşallah bebistir.

Ay ne güzel ben sürpriz yapamadım çünkü bu gece göreve gidecekti, sabahta testi öyle görünce apar topar kan vermeye gittik biz. Yoksa uçak bileti alıp memlekete gidecektim cok uzak otobüsle 24 saat şimdi böyle olunca kalıcam evde.
Çok zor çok biraz yakın olsaydı bari ama bizimki çok uzak
Allah yardımcın olsun canım inşallah mide bulantılarn olmaz kendi yemeğini kendin yapabilirsin inşallah canım

4pik 5yumurta akı gibi olan o akıntıyı görmüştüm reglimi 18-19 gibi bekliyodum ama vücut salgılarım beni yanılttı sanırım hala Regl olmadım yarın olucam muhtemelen.Bu durumda 6sı yumurtlama oluyo ve biz nasıl olsa 4-5civarını değerlendirdik artık gerek yok diye 6sında bişey yapmadık.Sonra vay efendim neden hamile kalamadım😅Gerçi sperm yaşıyo uzun saatler de denk getiremediysek demek..Yine Regl olsam da kurtulsam zamanları geldi ne yazık ki.Şubata da geçsem mi geçmesem mi bilemedim bi ay daha bu ay olduğu gibi takip edersem mental sağlığımı koruyamicam sanırım 😅İnsan bukadar emek verince de günlük hayatına devam edemiyo ne biliyim reglim 4gün geçmiş farketmemişim hadi bi test yapym diyenlere benim aklım hiç ermiyo benim
Kız varya okadar haklısın ki.. ama sabır İnshaAllah olacak.. sende gecikirsen 1 hafta filan test yap bence

X