Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
MaviSasa234 cım insülin direnci ile ilgili bir bilgin var mı? Glukoz 99 insülin 18.8 çıkmış doktorum bana insülin direncin var ilaç başlamamız gerek düşük riski yaratır dedi.

Bak alamet onda demedi deme o da boyutu büyük değilse bir sıkıntı değil bak oldu çok şükür sağlıkla doğsun inşallah bir sonraki ay bekle geliyorum inşallah
İşte Allaha şükür büyümüyordu kist. Bu eşimin gel gitleri olmasa stres olmasa belki daha önce olacaktı. Hadi inşallah bekliyorum arkamdann

İşte Allaha şükür büyümüyordu kist. Bu eşimin gel gitleri olmasa stres olmasa belki daha önce olacaktı. Hadi inşallah bekliyorum arkamdann
Nasip bazı şeyler şimdi kısmetmiş demek ki bak hiç bir sıkıntı olmadan olacak inşallah boş bol dualarına talibim artık bu ay klomen kullanacağım umudum var

Nasip bazı şeyler şimdi kısmetmiş demek ki bak hiç bir sıkıntı olmadan olacak inşallah boş bol dualarına talibim artık bu ay klomen kullanacağım umudum var
Dua etmez miyim hiç sürekli ediyorum şimdi de ederim siz çoğu insandan daha yakinsiniz bana allahin izniyle sende alacaksın güzel haber hele senin hiç bi sorunun yok insallah olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…