Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hayır yaaa ben umutluyum senden de kuzum, ınsallaahhh kol kola gıdelım ınsallaahhh
bu ay çok depresifim canım yaa . bu dünyadan karı koca yalnız yaşayıp ölücez gibi bir moddayım. bizede başkalarının çocuklarını sevmek kalacak bu gidişte . Allah isteeyn herkese nasip etsin . hergün dua ediyorum çok Aminnn

Yavrum şöyle bi güzel anakondo tarifi versene bize. Yarın başlayım yemeğe
Minnoşum önce sabah sosunu yap ( iyice ez, içine sarımsak, tuz, limon, zeytinyağ, karabiber ekleyip karıştır, sür ekmeğe.)

Diğer gün salatasını yap. ( küp küp doğra avakanodoyu taze soğan, salatalık, maydanoz doğra, limon, zeytinyağ, tuz ekle.)

Ertesi gün ezip sos yap yine, ekmeğe sür üzerine mısır serp, yeşillik falan.

yaaa o durum bendede oluyor kuzum bazen yanlız degılsın, hatta 3ay once esıme dedım olmayacak gıbı dusunelım yıyıp ıcıp gezelım falan oda ne desem taamm dıyor.
dünde cok para harcama bebişe hazırlık yapmak ıcın para lazım dıyorum adamda dıyodur kadın kafayı yedı her ay ruh halım degısıyor
amınn canım benım amın

Canım ben adet oldum eleyebilirsin

MaviSasa234 cım insülin direnci ile ilgili bir bilgin var mı? Glukoz 99 insülin 18.8 çıkmış doktorum bana insülin direncin var ilaç başlamamız gerek düşük riski yaratır dedi.
açlık sonrası alınan kan şekeri ile açlık insülin düzeyi birbiri ile çarpılarak, 405'e bölünür ve HOMA-IR denilen insülin direncidüzeyi ortaya çıkar. Çıkan sonuç 2.5 üzerinde ise, kişide insülin direnci var demektir.

Seninkide 4 civarı çıkıyor. Glifor yazacaktır.. Gebelik diyabetinde de kullanılıyor. Hiç endişe yapma.. Güzel toparlıyor..

İns canimm darısı bize bende gelen ay yicem avakado. Hsg sonrası ilk ay olacakkk
İnşallah seninde güzel haberini alırız cnm ben bu ay doğum kontrolü hapi kullanmaya başlıcam 2 ay ara vercem yani. Sonrasında bende yumurta geliştirici ve çatlatma iğnesi yaptırmayı düşünüyorum

Öyle mesaj atmış canım doktorum, düşük riskini artıyor gel ilaç yazacağım demiş.

zaten tedirginim şeyden nem kapar olduk, dağıl canım benim. Seni takip ediyorum her şey gönlünce olsun Hepimize destek oluyorsun burda.

Duam seninle kuzum Rabbim tamamına erdirsin sevincin daim olsun İnşallah

İnşallah seninde güzel haberini alırız cnm ben bu ay doğum kontrolü hapi kullanmaya başlıcam 2 ay ara vercem yani. Sonrasında bende yumurta geliştirici ve çatlatma iğnesi yaptırmayı düşünüyorum
BEmDe bugun adet oldum canım gelen aya ins. Başla canım ins biter kistin iki aya benlli olur zaten

ne olacak bizim bu halimiz. Artık kimseyi göresim de yok. dört köşem hamile dolu .herkes beklienti içinde . bide sanki artık olmadığını düşünüyorlar gibi hissediyorum

ne olacak bizim bu halimiz. Artık kimseyi göresim de yok. dört köşem hamile dolu .herkes beklienti içinde . bide sanki artık olmadığını düşünüyorlar gibi hissediyorum
bende oyle hıssedyorum gecen gun gorumcem geldı kızı var bnden sonra evlendı kardesımın kızı oldu oda benden sorna evlendı, esımde yegenını falan sevdı ıste bakıyolar falan. bende dedım içimden hatta , heralde cocukları olmuyor dıye dusunuyorlar

Eşim bi çocuk görünce çok seviyor oynuyor falan bende uzaktan bakarım genelde . dönüp bana eşin çok çocuk seviyor niye bekliyorsunuz diyor.lar sonra eşime eve gidince bi çocuk görünce çok sevme sonra sen istiyorsunda ben istemiyorum gibi bunları soruyorlar diyorum . tmm diyor ama yine aynı

Aynen kullanmaya başla 1-2 aya toparlar.. Ama sürekli takipte kal..

Hiç korkacak birşey yok. 9 ay kullanlar var..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…