Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım babam ve bende yıllardır bu sorun var, annem küçükken sabunla ovarak yerine getirirdi.Şimdi sen yazınca bir bakayım dedim benimde atmıyor yine annemi aradım bilen birine göbek eşini çektirmen lazım dedi, eşime sabunla ovdurucam akşam bakalım.

Dua etmez miyim hiç sürekli ediyorum şimdi de ederim siz çoğu insandan daha yakinsiniz bana allahin izniyle sende alacaksın güzel haber hele senin hiç bi sorunun yok insallah olacak
Amin canım inşallah buradaki herkes alır inşallah ben de son zamanlar ilk defa bir gebelik haberine bu kadar çok sevindim çok şükür Rabbim daha fazla bekletmeden yaşattı bu güzel duyguyu

evett bızımde aynı canım napsın kardesının bebegını de sevme dıyemem, bosver ya ınsanları salla he de geç
ıstemıyoruz suan de

evett bızımde aynı canım napsın kardesının bebegını de sevme dıyemem, bosver ya ınsanları salla he de geç
ıstemıyoruz suan de
sevsinler elbet ama bizimki biraz fazla gibi. istemiyoruz diyoruz başka bir seeçnek yok şimdilik. bide çalışıyorum ya işimi seviyorum çalışmayı seviyorum diyorum oysa işe gidesim yok

sevsinler elbet ama bizimki biraz fazla gibi. istemiyoruz diyoruz başka bir seeçnek yok şimdilik. bide çalışıyorum ya işimi seviyorum çalışmayı seviyorum diyorum oysa işe gidesim yok
Bende yeni ev aldık onu biraz ödeyelim diyorum ,bende çalışıyorum o konuda rahatım ama insanlar işte cins

Bende yeni ev aldık onu biraz ödeyelim diyorum ,bende çalışıyorum o konuda rahatım.
Aman insanlar cins ya

Allahtan rahat bir işim var .Eşim sıkıldıysan çık falan diyor da amaçsız evde oturup ne yapacam . çıkmadım bende .bana erken kalkmak zor geliyor
Ay bende evde dursam kafayı yerim düşün düşün sanırım.bnde çıkmam ya bebeis olursa inşallah düşünüyorum.
Evet sabahları zor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…