Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya illaki olacak işte bak oldu dedim sana hiç biri sorun değil hele ki yumurta tembelliği hiç sıkıntı değil bak oldu hadi darısı bana bir sonraki ay geleyim yanına 😂😂
Sadece yumurta tembelliği değil ki kuzum çikolata kisti de vardı ya tek yumurta temizdi diyelim
Ben bu ay kocayı dövmüştüm haberin yok 🤣🤣

Aradık önce kan gözükmüyor dediler sonra makinedeymis 1 saat sonra arayın dediler. E nabizdan bakmıyorum zaten protokol numarasını aldım hastanenin lab yerinden bakıyorum bi ciksada rahatlasamm
He valla hepimiz rahatlayacağız bilseler ki bu haberi yüzlerce kişi bekliyor.öyle zor ki 😊 şimdi bekle ki saat geçsin dimi neyse az kaldı geliyor haber (bu arada haber yazarken klavye sana gebe yazdı düzelttim haber yazdım ama anlatmakta istedim var bir hayır bekleyelim)

baaakkkk dogum gunu hedıyen geldı off mis gibi yaaa harika heyecanlar.
Rabbım saglıkla kavustursun ınsallah canım benım:anne::nazar::KK200:
Ay evet yalnız kalacaktım birde artık yalnız değilim Allahin izniyle 😍🤲 inşallah şubatta sizin haberinizi de bekliyorum bak bol bol dua ediyorum😍 2 gün sonra gidicem kana 😍

Sadece yumurta tembelliği değil ki kuzum çikolata kisti de vardı ya tek yumurta temizdi diyelim
Ben bu ay kocayı dövmüştüm haberin yok 🤣🤣
Bak alamet onda demedi deme 😂😂😂 o da boyutu büyük değilse bir sıkıntı değil bak oldu çok şükür sağlıkla doğsun inşallah bir sonraki ay bekle geliyorum inşallah 😍😍

X