Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hayır yaaa ben umutluyum senden de kuzum, ınsallaahhh kol kola gıdelım ınsallaahhh :KK200:
bu ay çok depresifim canım yaa . bu dünyadan karı koca yalnız yaşayıp ölücez gibi bir moddayım. bizede başkalarının çocuklarını sevmek kalacak bu gidişte . Allah isteeyn herkese nasip etsin . hergün dua ediyorum çok Aminnn

Yavrum şöyle bi güzel anakondo tarifi versene bize. Yarın başlayım yemeğe
Minnoşum önce sabah sosunu yap ( iyice ez, içine sarımsak, tuz, limon, zeytinyağ, karabiber ekleyip karıştır, sür ekmeğe.😋)

Diğer gün salatasını yap. ( küp küp doğra avakanodoyu 😂 taze soğan, salatalık, maydanoz doğra, limon, zeytinyağ, tuz ekle.😋)

Ertesi gün ezip sos yap yine, ekmeğe sür üzerine mısır serp, yeşillik falan. :21:

bu ay çok depresifim canım yaa . bu dünyadan karı koca yalnız yaşayıp ölücez gibi bir moddayım. bizede başkalarının çocuklarını sevmek kalacak bu gidişte . Allah isteeyn herkese nasip etsin . hergün dua ediyorum çok Aminnn
yaaa o durum bendede oluyor kuzum bazen yanlız degılsın, hatta 3ay once esıme dedım olmayacak gıbı dusunelım yıyıp ıcıp gezelım falan oda ne desem taamm dıyor.
dünde cok para harcama bebişe hazırlık yapmak ıcın para lazım dıyorum adamda dıyodur kadın kafayı yedı her ay ruh halım degısıyor:mad::KK3:
amınn canım benım amın

�����

KULLANICI ADIBAT TARIHISONUC
@h_girL1 Ocak⛔
@nidanmr1 Ocak🐣👼🐥🧿
@Bahar_Darcan481 Ocak⛔
@gulosum27271 Ocak⛔
@ZeyElif1 Ocak⛔
@elaide1 Ocak🐣👼🐥🧿
@arash1 Ocak🐣👼🐥🧿
@mutlutablo1 Ocak⛔
@beyazcauchy1 Ocak⛔
@Hulahula2 Ocak⛔
@misscheekbone2 Ocak⛔
@zorluyolum2 Ocak⛔
@poncik972 Ocak⛔
@Cansinn103 Ocak⛔
@35kvk3 Ocak🐣👼🐥🧿
@Gazel21103 Ocak⛔
@bulutum084 Ocak⛔
@Cansunil4 Ocak⛔
@Bio_girl4 Ocak⛔
@Linalya4 Ocak🐣👼🐥🧿
@Z3hra4 Ocak🐣👼🐥🧿
MaviHayallerim MaviHayallerim 5 Ocak⛔
@Betulx5 Ocak⛔
@secilang7 Ocak🐣👼🐥🧿
@Egeveefeninannesi7 Ocak⛔
@Gokkusagi0667 Ocak⛔
@Ruyaperisi8 Ocak⛔
@mmmeyra8 Ocak⛔
@seklla8 Ocak⛔
@Mylv488 Ocak⛔
@Teach_8 Ocak⛔
@hlya239 Ocak🐣👼🐥🧿
@Ozgurkus9 Ocak⛔
@kgm9 Ocak⛔
@Polyannaaaa9 Ocak⛔
@pembelikedis9 Ocak⛔
@sumuhallebisi9 Ocak⛔
@Humaakusu9 Ocak🐣👼🐥🧿
@Allahinkuluyuz10 Ocak🐣👼🐥🧿
@minezmn4110 Ocak⛔
@Beyazmelek1110 Ocak⛔
@sweetdunya0110 Ocak⛔
@birazeze10 Ocak⛔
@orjinal1910 Ocak⛔
@mauve10 Ocak⛔
@E L B A10 Ocak⛔
@Emine353411 Ocak🐣👼🐥🧿
@ejce11 Ocak⛔
@Mekap11 Ocak⛔
@hukukcu9011 Ocak🐣👼🐥🧿
@ozlemem11 Ocak⛔
@Pandolfini11 Ocak⛔
@Noxciyoj12 Ocak⛔
@yldzyzn12 Ocak⛔
@Sevm5712 Ocak⛔
@hummy12 Ocak⛔
@tucimo12 Ocak⛔
@Arianaa12 Ocak⛔
@Efsanemine12 Ocak⛔
@by11zgl1112 Ocak🐣👼🐥🧿
@beyzosh12 Ocak🐣👼🐥🧿
@gls921613 Ocak🐣👼🐥🧿
@1 prenses annesi5813 Ocak⛔
@merak ediyorum13 Ocak⛔
@undomielk13 Ocak⛔
@Bir_Mumine14 Ocak
@Merco755514 Ocak⛔
maviss_34 maviss_34 14 Ocak🐣👼🐥🧿
@miyaseckr14 Ocak⛔
L Lalalala1 15 Ocak🐣👼🐥🧿
@Sevdalikelebek15 Ocak⛔
@akdemirn15 Ocak⛔
@sweetpeaa15 Ocak⛔
@pamukseker9415 Ocak⛔
@Feslegeen15 Ocak⛔
@crystal4115 Ocak🐣👼🐥🧿
Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi 15 Ocak⛔
@Birbuketcicek15 Ocak⛔
@Szrsz15 Ocak⛔
@Celikkf16 Ocak⛔
@Bulut0616 Ocak🐣👼🐥🧿
Annesiyim123 Annesiyim123 16 Ocak⛔
@Guzelkuss16 Ocak🐣👼🐥🧿
@Eflatun1Kelebek16 Ocak⛔
@Fh251217 Ocak
@confused_117 Ocak
@Amiinee17 Ocak⛔
@asunny17 Ocak
@Nasipolsunn17 Ocak⛔
@SerSemAl17 Ocak🐣👼🐥🧿
@BalimS17 Ocak
@biscotti2017 Ocak
@HTCNM17 Ocak
@gizemada18 Ocak
nedesemkipek nedesemkipek 18 Ocak
@lotuscicek18 Ocak🐣👼🐥🧿
@dua644118 Ocak⛔
@kuzaca18 Ocak
@sen9218 Ocak⛔
@Hali18 Ocak
@maco4418 Ocak🐣👼🐥🧿
@Vejetaryen Pirana18 Ocak
@gulayseT18 Ocak
@BurcuYener18 Ocak
@Masalsaa18 Ocak
@simpkins9119 Ocak🐣👼🐥🧿
@Brckrks19 Ocak
@waldorf1819 Ocak
@bugdaycorci19 Ocak
@Brckrks 20 Ocak
@clerkgirl20 Ocak🐣👼🐥🧿
@ManyakMisir20 Ocak
@dceke20 Ocak
@Devakus20 Ocak
@Spicelover20 Ocak
@Uzmankezban21 Ocak
@toprakm21 Ocak
Dilos6342 Dilos6342 21 Ocak🐣👼🐥🧿
@Feyzaakncc22 Ocak
@H a s s a22 Ocak🐣👼🐥🧿
@akgnss23 Ocak
@zngnsglm23 Ocak
@Zennep24 Ocak
@Lavinya5824 Ocak
@ilaybelis24 Ocak
@Ejda_24 Ocak
@melonichka24 Ocak
@Ebruli1124Ocak
@Sumeyyecakmakk24 Ocak
@S_lidya24 Ocak
@HiS24 Ocak
@Svgidrmzz24 Ocak
@tgba9825 Ocak
@Dilara5533326 Ocak
@Simge342126 Ocak
@Pamukportakal26 Ocak
@Bonnylee 27 Ocak
@Petunya50827 Ocak
@bshk199327 Ocak
@Salihefeninannesi27 Ocak
@on iki27 Ocak
@eczsedanur27 Ocak
@ssedays27 Ocak
@1delimavi28 Ocak
@Hyrnssrcn28 Ocak
@Sopranoooo28 Ocak
@Kubranur12328 Ocak
@filizoruc28 Ocak
@bgm2128 Ocak
@A R Y A29 Ocak
@oddo065829 Ocak
MaviSasa234 MaviSasa234 30 Ocak
Birbasak Birbasak 30 Ocak
@Hiresa31 Ocak

Selam kızlar Aralik ayından gelen arkadaşlar beni etiketleyerek bilgilerinizi yazmanız yeterlidir 🌸😇
Canım ben adet oldum eleyebilirsin

MaviSasa234 MaviSasa234 cım insülin direnci ile ilgili bir bilgin var mı? Glukoz 99 insülin 18.8 çıkmış doktorum bana insülin direncin var ilaç başlamamız gerek düşük riski yaratır dedi.
açlık sonrası alınan kan şekeri ile açlık insülin düzeyi birbiri ile çarpılarak, 405'e bölünür ve HOMA-IR denilen insülin direncidüzeyi ortaya çıkar. Çıkan sonuç 2.5 üzerinde ise, kişide insülin direnci var demektir.

Seninkide 4 civarı çıkıyor. Glifor yazacaktır.. Gebelik diyabetinde de kullanılıyor. Hiç endişe yapma.. Güzel toparlıyor..

İns canimm darısı bize bende gelen ay yicem avakado. Hsg sonrası ilk ay olacakkk
İnşallah seninde güzel haberini alırız cnm ben bu ay doğum kontrolü hapi kullanmaya başlıcam 2 ay ara vercem yani. Sonrasında bende yumurta geliştirici ve çatlatma iğnesi yaptırmayı düşünüyorum

açlık sonrası alınan kan şekeri ile açlık insülin düzeyi birbiri ile çarpılarak, 405'e bölünür ve HOMA-IR denilen insülin direncidüzeyi ortaya çıkar. Çıkan sonuç 2.5 üzerinde ise, kişide insülin direnci var demektir.

Seninkide 4 civarı çıkıyor. Glifor yazacaktır.. Gebelik diyabetinde de kullanılıyor. Hiç endişe yapma.. Güzel toparlıyor..
Öyle mesaj atmış canım doktorum, düşük riskini artıyor gel ilaç yazacağım demiş.

zaten tedirginim şeyden nem kapar olduk, dağıl canım benim. Seni takip ediyorum her şey gönlünce olsun🙏 Hepimize destek oluyorsun burda.

Olucam olucam sizi de arkamdan götürücem😅😍

Benim bu 6. İlaç falan ondan önce aşılama da tutmadı valla bi avokado ihtimali arttirdiysa yiyin yiyin bol bol yiyin😅❤ kullan valla doktorla konuş hiç belli olmaz sen bi buçuk yıl kendin denedin ben ilaçlarla düsün
Bekliyorum şuan inşallah vardır duanıza ihtiyacım var 🤲🤲😍
Duam seninle kuzum Rabbim tamamına erdirsin sevincin daim olsun İnşallah 🤲

İnşallah seninde güzel haberini alırız cnm ben bu ay doğum kontrolü hapi kullanmaya başlıcam 2 ay ara vercem yani. Sonrasında bende yumurta geliştirici ve çatlatma iğnesi yaptırmayı düşünüyorum
BEmDe bugun adet oldum canım gelen aya ins. Başla canım ins biter kistin iki aya benlli olur zaten

yaaa o durum bendede oluyor kuzum bazen yanlız degılsın, hatta 3ay once esıme dedım olmayacak gıbı dusunelım yıyıp ıcıp gezelım falan oda ne desem taamm dıyor.
dünde cok para harcama bebişe hazırlık yapmak ıcın para lazım dıyorum adamda dıyodur kadın kafayı yedı her ay ruh halım degısıyor:mad::KK3:
amınn canım benım amın
ne olacak bizim bu halimiz. Artık kimseyi göresim de yok. dört köşem hamile dolu .herkes beklienti içinde . bide sanki artık olmadığını düşünüyorlar gibi hissediyorum

ne olacak bizim bu halimiz. Artık kimseyi göresim de yok. dört köşem hamile dolu .herkes beklienti içinde . bide sanki artık olmadığını düşünüyorlar gibi hissediyorum
bende oyle hıssedyorum gecen gun gorumcem geldı kızı var bnden sonra evlendı kardesımın kızı oldu oda benden sorna evlendı, esımde yegenını falan sevdı ıste bakıyolar falan. bende dedım içimden hatta , heralde cocukları olmuyor dıye dusunuyorlar

bende oyle hıssedyorum gecen gun gorumcem geldı kızı var bnden sonra evlendı kardesımın kızı oldu oda benden sorna evlendı, esımde yegenını falan sevdı ıste bakıyolar falan. bende dedım içimden hatta , heralde cocukları olmuyor dıye dusunuyorlar
Eşim bi çocuk görünce çok seviyor oynuyor falan bende uzaktan bakarım genelde . dönüp bana eşin çok çocuk seviyor niye bekliyorsunuz diyor.lar sonra eşime eve gidince bi çocuk görünce çok sevme sonra sen istiyorsunda ben istemiyorum gibi bunları soruyorlar diyorum . tmm diyor ama yine aynı

Öyle mesaj atmış canım doktorum, düşük riskini artıyor gel ilaç yazacağım demiş.

zaten tedirginim şeyden nem kapar olduk, dağıl canım benim. Seni takip ediyorum her şey gönlünce olsun🙏 Hepimize destek oluyorsun burda.
Aynen kullanmaya başla 1-2 aya toparlar.. Ama sürekli takipte kal..

Hiç korkacak birşey yok. 9 ay kullanlar var..

X