Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim ara ara kasık ağrım. Ve cuma Cumartesi kahverengi akıntı çok gelmişti başkada belirti yok kahverengi akıntı 2 gündür gelmiyor baklaım artık
Şu akıntı konusunu çok merak ediyorum her hamile ilk başta akıntı yasiyormu acaba
Ben hiç akıntı yaşamıyorum da

valla canım bizim buralarda göbek düşüklüğü olunca iğne ile suyla bakıyorlar öyle bişey mi. yoksa elle göbeği düşen birini masaj tarzı bişeyler mi yapıyorlar. bana da babaannem eşiğin mi düşük acaba demişti ne anlamda bilmiyorum. o farklı şehirde . burda olsa bakardı anlıyor çünkü eskiden ona yaptırıyorlardı. eski şeyleri duyarım yanlış anlaşılacak bişey yok. sen hamilemisin şimdi tebrik ederim.

Tebrik ederim canım inşallah sağlıkla devam eder, kucağına da alırsın
Ovulasyon testi hangi marka kullanmıştın acaba , ben de hiç kullanmadım, bu ay başlamayı düşünüyorum da

Yaşamıyor herhalde. Ama ben yaşadım ağır kaldırdım için oldu sanırım ama durdu bakalım kan gelmezse hamileligim kesin olur
Sadece kahverengi değil canım beyaz akıntı yaşayan da var yerleşme kanaması görende ana çoğu kişiden beyaz akıntı duyuyorum

Evet hamile gözüküyorum nasip.
Evet banada dedi eşigin düşmüş diye meğer rahmin eşi varmış kadınlarda o düşmüş. Elle masajla 3 günde kaldırdı ben o ara çok baddaniye yıkadım halıdır en son çeyiz zamanı çok fazla eşya tşıdom. Somra geçen ay hamileyim sandım karnımın ağrısından duramıyorum. Doktora bana enfeksiyon dan dedi enfeksiyon çok var dedi. Sonra prolaktin hormonu yüksek çıktıx yok ama ağrım geçmiyor burda yaşlı bir teyze var ebe kendisi. Gittim ona kaldırdı ayy sancım kesildi. Herkez bana kesin hamilesindir dedi okadar sevindik geçen ay ama göbegim düşmüş

Sorunun kimde olduğunun bi önemi yok sonuçta çocuk olmuyosa ikimizin de olmuyna hep bunu söylüyorum.Testte pozitif görmeyi koşa koşa kan vermeyi sağlıklı ilerleyişini görmeyi gün saymayı kucağımıza almayı hepimiz ne çok istiyoruz.bu süreç nasıl ilerlicek aşağı yukarı biliyoruz.Şimdi negatif testte gördüğü hayali çizgiye kapılıp kan verip yıkıldığı anı bi düşünsene.Hatrı olsun diye kan da veririm sorun da değil ama hırpalanıyo insan işte kaptırmasın kendini diye öyle tepki verdim.Ben de zorlanıyorum dediğim gibi her zaman idare edemiyorum

bunu ilk defa duydum . hangisi iyi acaba inofolic mi mi bu mu . ikiside folic asit değil mi. hergün içiyorsun
İçinde inositol yani pkoya iyi gelecek şeyde var canım
Hangisi iyi bilmiyorum inan ben 2 ay sabah akşam düzenli kullandım inofolic combiyi
Ama işte deneyemedim
3. Ayda bulmakta çok zor buldum en son iki kutu istanbuldan getirttim o ay da kendimiz doktora gitmeden kendimiz denedik ama hiç ovulasyon falan yapmadım zaten memleketteydik yine tutmadı
Bi de dedim bunu deneyeyim

eşik düşüklüğü ağrı yapıyorsa bende öyle bişey yok canım . bide kız ken çok ağır kaldırırdım ne yalan söyleyim. bişey olunca kuvvetliyim diye. rahimden bakarak mı anlıyor kadan düşük mü değil mi

maviss_34

Canım bana çarpı koy reglim geldi bugün
Sağlık olsun canın Rabbım tez zamanda nasip etsin insallah
Hayirli olsun canim sağlıkla ilerlesin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…