Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
3 ay öncesi folik asit öneriliyor 15 gün kullanmadığında zaten vücudundan atılıyor bu folik asitler pkolular için yumurtalığın sağlıklı büyümesini destekliyor sen yine bi araştır derim
gynositol alayım deneyim canım trendyolda 60 şase 200 tl . günde 2 tane mi içilecek. bu ay adet olunca alayım başlayım

Bel ağrım var kasık ağrım var ama ben Kasım ayında ameliyat oldum sezeryan dikisimin orda miyom vardı ve rahim duvarında kalınlaşma va eee di bilmiyorum sanki varmış gibi hissediyoru

Bel ağrım var kasık ağrım var ama ben Kasım ayında ameliyat oldum sezeryan dikisimin orda miyom vardı ve rahim duvarında kalınlaşma va eee di bilmiyorum sanki varmış gibi hissediyorum
inşallah vardır Allah tüm isteyenlere nasip etsin hayırlısıyla ben de vsr gibi hissediyorum ama beklemekten başka yapcak bişi yok

ıctım sımdı tatlım
yengesının kardesı dun dogum yaptı bnden ıkı sene sonra evlendı, kesın onu konusup birseyler donecekde bakalım
Hay maşallah ben anlayamıyorum bu milleti benim 1 buçuk sene oldu bak benden sonra evlenenler doğurdu çocuklar 5 6 aylık oldular bile şöyle dönüp bakınca aşırı şaşırıyorum
İnşallah bisey diyipte canını sıkmaz

Kizlar bir bakar mısınız. 12 13 14 günler pikti. Değerlendirdim. Bugun 18. Gun yine pik olmaya ramak kalmis gibi. Yeni bir yumurta mi geliyor ne oluyor böyle olan var mi. Ayrica sol kasik agrisi var

Eklentiler

• 20220117_164829.jpg
    89,3 KB · Görüntüleme: 48
Göbek deligi veya çevresinde hissediyorsun sttıgını. Uzan akalarını düz tutu sırt ğstü yat ve göbegine bak.
Atan damar gibi bisey olması gerekiyor sanırım.
Kalp atışımı hissediyorum ben damar tarzı bisey gelmiyo elime ay allahım düştüğümüz hallere bak ahshshsb

bende herkesı evlendırdım :) dogurttum ıkıncıye hatta
bakalım yengesı kesın bısey derde kayvaldem cok bısey demıyor bır ıkı kere dusınmuyoruz suan borc var vs demıstım seneye demıstım bu sene ıcın.
gorumcemde gelcek oda bende bır sene sonra evlendı kısı bır yasında :)
şenlık var akşam

Kizlar bir bakar mısınız. 12 13 14 günler pikti. Değerlendirdim. Bugun 18. Gun yine pik olmaya ramak kalmis gibi. Yeni bir yumurta mi geliyor ne oluyor böyle olan var mi. Ayrica sol kasik agrisi var
Yarın piK olur gibi duruyor canım ikinci kez yumurtluyorsun demek ki takip etmeye devam et inşallah tutar canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…