Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Her ay adet oluyor musun yoksa 2 3 ay ertelenebiliyor mu
şöyle söyleyim .masajdır ilaçtır (yumurta geliştirici) gibi şey kullanırsam 30-32 günde bir adet oluyorum son 1-2 yıldır . ama bundan öncesinde Allah ne verdiyse 45 gün 60 gün falan uzuyordu . mesela bu ay yumurta geliştirici kullandım diyelim bir daha ki ay kullanmasam da regl oluyorum. belki düzene girmiştir bazı aylar ilaç kullandığım için ona bağlı da oluyor olabilirim o yüzden doğal düzen mi bilemiyorum.

Kızlar valla inanamıyorum hala ya. Geçen ay kimyasal geçirdim inşallah bu sağlıklı olur Allah bu çift çizgiyi görmeyi isteyen herkese nasip etsin inşallah en büyük duam bu bana bebiş emojisi ekleyebilirsin artık sanırım maviss_34

Eklentiler

• IMG_20220117_160150.jpg
    74,4 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_20220117_160054.jpg
    82,3 KB · Görüntüleme: 75
yürüyüş bende sıfır canım . masa başı çalışıyorum birde. yılda 1 2 ay yumurtlama görmemek normal miş de . genel olarak yumurtlama görmeden de adet olunuyor mu bilen biri yazarsa sevinirim.

tebrik ederim canım . darısı başımıza . hikayeni dinlemek isteriz açıkçası . ne zamandır istiyorsunuz neler yaptın sağlık sorunununuz var mıydı falan

yürüyüş bende sıfır canım . masa başı çalışıyorum birde. yılda 1 2 ay yumurtlama görmemek normal miş de . genel olarak yumurtlama görmeden de adet olunuyor mu bilen biri yazarsa sevinirim.
Sen avokado ve çiğ kabak çekirdeğini tuket canım onlarda faydalı olur inşallah bende diğer ay denicem. Birde Takip edicem bakalim yumurtlama oluyormu diye hiç ilaçsız kontrol etmedim. Başka öneriler de varsa açığız bakalım

Birşey soracagım pco nedir?

sendede mi yumurta tembelliği var. her ay ilaç mı kullanıyorsun bunun için. avakado bu zamana kadar yumurtlama sonrası tükettim 1 hafta fayda etmedi . canı sağolsun. bi daha almam her halde

tebrik ederim canım . darısı başımıza . hikayeni dinlemek isteriz açıkçası . ne zamandır istiyorsunuz neler yaptın sağlık sorunununuz var mıydı falan
Yazdan beri istiyoruz kuzum. Geçen ay ilk kez ovulasyon ile denedim hamile kaldım ama kimyasal oldu. Sonrasında tekrar ovulasyonla devam ettim bu ay 2 kere yumurtlama gördüm. Hiç regl olmadım. Folik asit kullandım yumurtlama masajı yaptım ve yumurta kalite artırıcı salata yedim. Avokado ve ceviz tükettim. Bu kadar

sendede mi yumurta tembelliği var. her ay ilaç mı kullanıyorsun bunun için. avakado bu zamana kadar yumurtlama sonrası tükettim 1 hafta fayda etmedi . canı sağolsun. bi daha almam her halde
İşte adetten itibaren tüketmek gerekiyormuş canm yumurta için bir de çiğ kabak çekirdeği demişti arkadaş burda kendisi denemiş faydalı olmuş yumurta tembelliği için. Bana doktor hafif yumurta tembelliğin var demişti ama ben her doktora gittiğimde ilaç kullandığımdan femara klomen falan kendi kendine nasıl oluyor büyüyor mu bilmiyorum. Mesela ağustos ayında letu kullanmıştım yumurtam büyümemisti ek olarak doktor iğne verdi 3 gün onu attım 18mm tek yumurta anca olmuştu
Bir de hormon değerlerimin en düzgün çıktığı aydı o

Bende pcoyum 35 gün 33 gün döngüm. Daha yeni başladım işte bende ilaç kullanmaya. Valla canım doktor kontrolünde devam et istersen çünkü bende öyle yapıyorum. İnofolic önermisti doktor bana yumurtalara iyi geliyormuş. Kullandım kimyasal gebelik geçirdim o ay. Şimdide gynositol sipars ettim oda aynı gibiymis bakalım bide onu deneyeceğim. Pcolular bu iki folik asit iyi geliyormus canım aklında bulunsun doktorunada danış tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…