Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar 🥺 valla inanamıyorum hala ya. Geçen ay kimyasal geçirdim inşallah bu sağlıklı olur🙏 Allah bu çift çizgiyi görmeyi isteyen herkese nasip etsin inşallah en büyük duam bu ❤️ bana bebiş emojisi ekleyebilirsin artık sanırım 🙈 maviss_34 maviss_34
ınsallaaahh canımm saglıkla kucagına almayı nasıp etsın Allahm

Yazdan beri istiyoruz kuzum. Geçen ay ilk kez ovulasyon ile denedim hamile kaldım ama kimyasal oldu. Sonrasında tekrar ovulasyonla devam ettim bu ay 2 kere yumurtlama gördüm. Hiç regl olmadım. Folik asit kullandım yumurtlama masajı yaptım ve yumurta kalite artırıcı salata yedim. Avokado ve ceviz tükettim. Bu kadar
Hadi gözün aydın canım darısı biz bekleyenlere🤲 insallah sende kan verirsen güzel değerler cikarr🤲🥰

polikistik over canım . yani çok yumurta olması ve bu yüzden birbirinin büyümesini engelliyor. yumurta tembelliği adet düzensizliği kg alımı kıllanma gibi belirtiler veriyor
Kusura bakma bilmiyordum merak ettim sorayım dedim.
Bizimde bir arkadaş bu poliktik over denilmiş yumurtan çalışmıyor 1.5 yıldır evli meğer göbegi düşmüş ama haberi yok😂 bizim burda bir teyze var. Benimde dğşmüştü sol yumurtalıgım çalışmıyordu doktor bunu anlamıyor. Kadın kaldordı 3 aydıe korunmamsız ilişkiye giriyorduk ama olmuyordu acaba neden olmuyor diye düşünğyorsuk. Nasip şimdiyeymiş 2 haftalık daha kese bile yok ama yinede Allaha şükür hamile kalabiliyormuşum😁🤲🏻 Sende baktırsana ne olur ne olmaz yalnış anlamayın bilgi olsun diye söyledim

Kızlar 🥺 valla inanamıyorum hala ya. Geçen ay kimyasal geçirdim inşallah bu sağlıklı olur🙏 Allah bu çift çizgiyi görmeyi isteyen herkese nasip etsin inşallah en büyük duam bu ❤️ bana bebiş emojisi ekleyebilirsin artık sanırım 🙈 maviss_34 maviss_34
Yaa senin adına çok sevşndim🥰 aynı zamanda hamileligimizi öğrendik🥰 inşallah bebeişlerde sağlıklı olur sen bana ebn sana dua edelim🥰🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Hemen git beta ver kan tahlili

Bende pcoyum 35 gün 33 gün döngüm. Daha yeni başladım işte bende ilaç kullanmaya. Valla canım doktor kontrolünde devam et istersen çünkü bende öyle yapıyorum. İnofolic önermisti doktor bana yumurtalara iyi geliyormuş. Kullandım kimyasal gebelik geçirdim o ay. Şimdide gynositol sipars ettim oda aynı gibiymis bakalım bide onu deneyeceğim. Pcolular bu iki folik asit iyi geliyormus canım aklında bulunsun doktorunada danış tabi
Heh hatırlattığın iyi oldu canım MaviHayallerim MaviHayallerim bende alicam gynositolden
İnofolic combi kullandım ama 2 ay deneyemedim eşim yoktu 3. Ayda tutmadı
Burdan arkadaşta Guzelkuss Guzelkuss kullanarak hamile kalmış o da pkoluydu sanirim

Yaa senin adına çok sevşndim🥰 aynı zamanda hamileligimizi öğrendik🥰 inşallah bebeişlerde sağlıklı olur sen bana ebn sana dua edelim🥰🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Hemen git beta ver kan tahlili
Kızlar bu arada belirtiniz var mı?

Bende pcoyum 35 gün 33 gün döngüm. Daha yeni başladım işte bende ilaç kullanmaya. Valla canım doktor kontrolünde devam et istersen çünkü bende öyle yapıyorum. İnofolic önermisti doktor bana yumurtalara iyi geliyormuş. Kullandım kimyasal gebelik geçirdim o ay. Şimdide gynositol sipars ettim oda aynı gibiymis bakalım bide onu deneyeceğim. Pcolular bu iki folik asit iyi geliyormus canım aklında bulunsun doktorunada danış tabi
inofolic çok duydum canım .reçetesiz veriliyor zaten. ne zaman hamile kalınacağı bilimediği için folik asit kullanmıyorum. doktorum ne zaman kalırsan o zaman başlarsın demişti .yıl geçince yumurtam kendi çatladığı için kontrole gitmeden de kullandım femara 1 yıla kadar bi sıkıntı olmadı şükür . ama ben sürekli ilaçla olsun istemiyorum

Evet ona şaşırdım zaten kimyasalda çok belirtim olmuştu bunda çok az bi kaç gün regl gibi ağrı oldu çok hafif mide bulantısı o kadar bi de göğüslerim şişti acıdı ama regl öncesi de oluyor bende o yüzden şüphelenmedim
Bende kimyasaldan korkuyorum ya. Hayırlısı olsun

Kesin öyle oldu kesin 😂😂 cumartesi akşam gittim yoktu çünkü pazar daha gelmedi demişti bugün gelmiş bende olgun 2 taneyi aldım geldim 😂 zaten yarım anca yiyorum
Cumartesi aldim bende herhalde 🤣🤣 bak nasıl denk gelmis😅
Bende bazen günde bir ama genelde yarım yiyorum yeterli herhalde

Kuzum hayal kırıklığı çok kötü bı şey ama umut olmadan da yasayamayiz hiçbirimiz belki de sen emin olduğunu düşündüğün şeyi soyleyerek onun umudunu zedeliyorsun. Yanlış anlama lütfen ama bu da sence kırıcı değil mi.
Umut lazım tabiki ama ortada olan bişey yok kendini kandırmasının kimseye bi yararı yok.Belirti zannettiğimiz şeylere kapılıp test yapıp gördüğümüz negatifin nası yıkıcı olduğunu hepimiz biliyoruz.Bunu onun da hissetmesine gerek yok diye düşünüp öyle tepki verdim ben de

X