Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İçinde inositol yani pkoya iyi gelecek şeyde var canım
Hangisi iyi bilmiyorum inan ben 2 ay sabah akşam düzenli kullandım inofolic combiyi
Ama işte deneyemedim
3. Ayda bulmakta çok zor buldum en son iki kutu istanbuldan getirttim o ay da kendimiz doktora gitmeden kendimiz denedik ama hiç ovulasyon falan yapmadım zaten memleketteydik🤦‍♀️ yine tutmadı
Bi de dedim bunu deneyeyim
anladım canım bakmak lazım bi eczanelere fiyatı falan ne kadar

eşik düşüklüğü ağrı yapıyorsa bende öyle bişey yok canım . bide kız ken çok ağır kaldırırdım ne yalan söyleyim. bişey olunca kuvvetliyim diye. rahimden bakarak mı anlıyor kadan düşük mü değil mi
Hayır göbegini elliyor aboo senin ne göbegin kalmış ne eşigin. Sen nasıl fark etmedin dedi😅 Ben dedim ne biliyim ben😅 en son iş yapınca oda son nokta olmuş yoksa bende fakr etmemiştim.
Bakıyorum arada elini göbeginin ortasına batır damar gibi atan birşey varsa göbek yerinde yoksa düşmüş. Artık korkuyom hergün bakıyom😅

valla canım ben bundan da umudu kestim. eşim bile her ay umud edip alıyorsun boşver böyle şeyleri dedi.
ya aslında cok falz bel baglayarak yapmamak lazım cunku sonra husran oluyor, avakado normaldede cok faydalı vıtamınlı bır meyve o yuzden alıyorum gorukce ben .
bu ay bnde bısey yapmıycam ya sadece esıme kecıboynuzu kaynatırım,bende ıncır yerım.:KK200:

inofolic çok duydum canım .reçetesiz veriliyor zaten. ne zaman hamile kalınacağı bilimediği için folik asit kullanmıyorum. doktorum ne zaman kalırsan o zaman başlarsın demişti .yıl geçince yumurtam kendi çatladığı için kontrole gitmeden de kullandım femara 1 yıla kadar bi sıkıntı olmadı şükür . ama ben sürekli ilaçla olsun istemiyorum
3 ay öncesi folik asit öneriliyor 15 gün kullanmadığında zaten vücudundan atılıyor bu folik asitler pkolular için yumurtalığın sağlıklı büyümesini destekliyor sen yine bi araştır derim

Amin canım adete 4 gün kaldı akıntı vs. Yine hiç bişey yok sanirim bu ayda olmadi
ınsallaaah tutumustur kuzu, benımde sokuldu adetım karnım cok fena sıcak su torbası şerbet ıcıyorum bıde aksam kaynvaldemlere yemege gıtcez heyheylerde tepemde ınsllaahh cocuk vs bırı sormaz karakollara duseırm yoksa :eğlence:

Hayır göbegini elliyor aboo senin ne göbegin kalmış ne eşigin. Sen nasıl fark etmedin dedi😅 Ben dedim ne biliyim ben😅 en son iş yapınca oda son nokta olmuş yoksa bende fakr etmemiştim.
Bakıyorum arada elini göbeginin ortasına batır damar gibi atan birşey varsa göbek yerinde yoksa düşmüş. Artık korkuyom hergün bakıyom😅
göbeğin ortası dediğin göbek deliğimi yoksa göbek altı mı

ben de aynı acaba benmi öyle hissediyorum diye düşünüyorum test yapsam negatif çıksa moralim bozulcak o yüzdende yapmak istemiyorumsenin başka belirtin varmı
Bel ağrım var kasık ağrım var ama ben Kasım ayında ameliyat oldum sezeryan dikisimin orda miyom vardı ve rahim duvarında kalınlaşma va eee di bilmiyorum sanki varmış gibi hissediyorum

ınsallaaah tutumustur kuzu, benımde sokuldu adetım karnım cok fena sıcak su torbası şerbet ıcıyorum bıde aksam kaynvaldemlere yemege gıtcez heyheylerde tepemde ınsllaahh cocuk vs bırı sormaz karakollara duseırm yoksa :eğlence:
Ay geçen ayda aynisini soylemistin sanki canım yine kayinvalidendeydin 🤦‍♀️ keşke bugün gitmeseydin agrin coksa🙁

ya aslında cok falz bel baglayarak yapmamak lazım cunku sonra husran oluyor, avakado normaldede cok faydalı vıtamınlı bır meyve o yuzden alıyorum gorukce ben .
bu ay bnde bısey yapmıycam ya sadece esıme kecıboynuzu kaynatırım,bende ıncır yerım.:KK200:
şimdi bi vitamin adı öğrendik onu dediyce bakalım .meyvelere gerek kalmaz belki

X