Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar çok alakasız biliyorum ama muhabbet kuşum çok hasta. Derin derin nefes alıyor, ötmüyor, uyukluyor, hırıltılı bı ses çıkarıyor, yemini de yemiyor ne yapacam ben
Aynı şekilde oldu hirilti duymadım sadece kusuyordu cok halsizdi ısıtmaya çalıştım bir de kuş kumu yiyince düzeldi inşallah düzelir seninkide

Kıyamam sana yaa ama yine uğurlu geldin ne olacak ki bak burada bu kadar destek olan olmasaydı ben şubata deneyim demezdim bundada sen vesile oldun neresinden baksan bir Uğur Buda tamam mı sen mutlu ol şimdi senin bol bol sevinmek zamanın canım benim

Muhabbet kuşum çok hasta adetten daha çok üzüldüm buna bı şey olmasın nolur ona
Yapmaaa, benim de muhabbet kuşum var, kendim doğurmuş gibi seviyorum o da doğuştan engelli, çok üzüldüm minnoşum ya. Kendimi senin yerine koydum bir an. Çok hassasım çocuklarım konusunda. Umarım toparlanır. Sorunu anlayabildin mi? Çözüm bulalım. Ben çok şey yaptım iyileşsin diye çok şükür faydalı da oldu.

Aglamaktan mantikli dusunemedim ki şimdi de her yer kapalı. Bugün cami açtım havalansin diye orda usuttu muhtemelen. Eşimi aradim şimdi peteğin yanına koy falan dedi. Marul verdim yedi onu saatlerdir bı şey yemedi, normalde bildiğin obez sürekli yem yer hatta gülerdim buna. Şimdi azıcık bir iki tane yem yedi. Hırıltılı bı ses çıkarıyor. Otemiyor, ötmeye çalışırken hırıltı çıkıyor. Çay mi icirswm iyi gelir diyorlar ishale. İshali yok ama yine de bilemedim. Derin derin nefes alıyor pustu kaldı orda baktıkça aglayasim geliyor sinirlerim bozuldu ne yapacam ben ya

İnşallah kuzum nolur dua et
Suyuna sarımsak at kücük bi parca canım üşütmüş kalerüfere yasla sarımsak 2 gün dursun sonra yine degıstır yine sarımsak koy 7 günü tamamla yem yiyo mu kontrol et mutlaka com üzüldüm gecmış olsun benim de vardı 7 yıl yaşadı cok ölümden döndürdüm kramp giriyodu yaşlanınca kanatlarına onu anımsadım yazını okuyunca hala saklıyorum resimlerini ve com guzel konusuyodu insallah bi sey olmaz atlatır soguk da bırakma

Bebeğim şimdi sen suyuna birkaç damla limon damlat, c vitamini onun soğuk algınlığına iyi gelir. Yarın ilk iş triflucan şurup al zaten evde bulunması lazım. Ayda bir birkaç gün gece yatmadan önce ağızdan bir damla. Sonra bir antibiyotik yap, limon sarımsak ve su ile. YouTube ‘de tarifi var bulup atarım. Benim oğluşuma yaşamaz dedi herkes. Böyle böyle iyileştirdim çok şükür. Ayrıca üzerine bir polar ört kafesin. Sadece ön cephesi açık kalsın. Ben onun bulunduğu odada cam açmam çok çabuk hastalanıyorlar, onu başka odaya al havalandırma yaparken. Üzülme toparlanacak.

Sağolasın kuzum hemen attım bı parça, inşallah düzelir inşallah Allahim yemini çok çok az yiyor. Petegin yanına koydum gece de üstünü ortecegim. Çay icirsem mi acaba senin bilgin var mı bu konuda. İshali yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…