Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimki de aynı bazen ne hissettiğini bile kestiremiyorum. Bazen çok istekli umutlu bazen hiç konusunu açmıyor belli etmemek mi istiyor anlamadım

Benimki de aynı bazen ne hissettiğini bile kestiremiyorum. Bazen çok istekli umutlu bazen hiç konusunu açmıyor belli etmemek mi istiyor anlamadım
ben ona yoruyorum. Bazen bakıyorum vitaminlerini ben demeden içiyor bu ay nasipse olacak diye heycanlı oluyor yanımda bazende bakıyorum zorla çocugun peşinden koşar gibi vitaminlerini alsın diye uğrasıyorum konuyu açıyorum her şey olacağına varır diyor. Ya bakmayın biz gene iyi kötü kardeş anne arkadas dertleşiyleuz onlar onuda yapamıyor

Ay yazikkk ayy.. Rabbim İnshaAllah en kısa zamanda Nasib eder.. yuvanız şenlenir İnshaAllahhhhhh

Evet evet tamamen kendi içlerinde yaşıyorlar ve dile getirmeyi de sevmiyorlar, bu da çok zor aslında

Şimdi eşinde mi problem vardı canım benim kafa karıştı yine gece gece eger öyleyse suçluluk psikolojisi gibi davranabilir
Bizde de bende problem olduğu için ne diyeceğini kestiremiyor herhalde pek bisey de demek istemiyor alınırım falan diye mi bilmiyorum hayırlısı diyor, ben olmucak falan dediğimde belki olacak diyor devamını getirmiyor

Uzulme kuzum nasip her şey olacağına varıyor umarım hakkında en güzeli olur

Kızlar çok alakasız biliyorum ama muhabbet kuşum çok hasta. Derin derin nefes alıyor, ötmüyor, uyukluyor, hırıltılı bı ses çıkarıyor, yemini de yemiyor ne yapacam ben

Kızlar çok alakasız biliyorum ama muhabbet kuşum çok hasta. Derin derin nefes alıyor, ötmüyor, uyukluyor, hırıltılı bı ses çıkarıyor, yemini de yemiyor ne yapacam ben
Bir ilaç vardı eskiden, bir damla, enerji veriyordu ve iyileşiyordu kuşlar.. ahh minik kuş yaa üşüttü mü ne oldu acaba

Benimki de yıkayınca öyle olmuştu kuş kumu al bir de veterinere götür benimki kusmustu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…