Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya bence onlarda içten içe yaşıyorlar ama belli etmiyorlar. Ne biliyim bazen bakıyorum eşime benden daha heycanlı davranıyor bazen bakıyorum sanki hiç umursamıyor. Ya ben kendimi kötü hissetmiyim diye belli etmemeye çalısıyor yada birimizden birinin sakin davranması gerektiğini düşünüyorlar 🤷🏻‍♀️
Benimki de aynı bazen ne hissettiğini bile kestiremiyorum. Bazen çok istekli umutlu bazen hiç konusunu açmıyor belli etmemek mi istiyor anlamadım

Benimki de aynı bazen ne hissettiğini bile kestiremiyorum. Bazen çok istekli umutlu bazen hiç konusunu açmıyor belli etmemek mi istiyor anlamadım
ben ona yoruyorum. Bazen bakıyorum vitaminlerini ben demeden içiyor bu ay nasipse olacak diye heycanlı oluyor yanımda bazende bakıyorum zorla çocugun peşinden koşar gibi vitaminlerini alsın diye uğrasıyorum konuyu açıyorum her şey olacağına varır diyor. Ya bakmayın biz gene iyi kötü kardeş anne arkadas dertleşiyleuz onlar onuda yapamıyor

Canım test yaptın mı mesajlar a bakamadm sonucu merak ettim
IMG_20220116_233926.jpg
son testim böyle olmuş niye anlamadım bilgin var mı çatlamış gibi ortadan

ben ona yoruyorum. Bazen bakıyorum vitaminlerini ben demeden içiyor bu ay nasipse olacak diye heycanlı oluyor yanımda bazende bakıyorum zorla çocugun peşinden koşar gibi vitaminlerini alsın diye uğrasıyorum konuyu açıyorum her şey olacağına varır diyor. Ya bakmayın biz gene iyi kötü kardeş anne arkadas dertleşiyleuz onlar onuda yapamıyor
Ay yazikkk ayy.. Rabbim İnshaAllah en kısa zamanda Nasib eder.. yuvanız şenlenir İnshaAllahhhhhh 🤲🏻🤲🏻🥰

Evet evet tamamen kendi içlerinde yaşıyorlar ve dile getirmeyi de sevmiyorlar, bu da çok zor aslında

Şimdi eşinde mi problem vardı canım benim kafa karıştı yine gece gece 😑 eger öyleyse suçluluk psikolojisi gibi davranabilir
Bizde de bende problem olduğu için ne diyeceğini kestiremiyor herhalde pek bisey de demek istemiyor alınırım falan diye mi bilmiyorum hayırlısı diyor, ben olmucak falan dediğimde belki olacak diyor devamını getirmiyor

Yaaa kiyamam 😔 bunları duyunca kendimi bırakıp daha çok üzülüyorum 😔

Kanama normal değil ya canım ama kimi de diyor ki iğne ilac 1 haftada kesiyor veya 10 günde ama sonuç düşük yani belli. Betanin düştüğünü duyunca lab.mi hatali diye düşünmedim değil 🤦🏼‍♀️
Uzulme kuzum nasip her şey olacağına varıyor umarım hakkında en güzeli olur

Kızlar çok alakasız biliyorum ama muhabbet kuşum çok hasta. Derin derin nefes alıyor, ötmüyor, uyukluyor, hırıltılı bı ses çıkarıyor, yemini de yemiyor ne yapacam ben 😭

Kızlar çok alakasız biliyorum ama muhabbet kuşum çok hasta. Derin derin nefes alıyor, ötmüyor, uyukluyor, hırıltılı bı ses çıkarıyor, yemini de yemiyor ne yapacam ben 😭
Bir ilaç vardı eskiden, bir damla, enerji veriyordu ve iyileşiyordu kuşlar.. ahh minik kuş yaa üşüttü mü ne oldu acaba

Benimki de yıkayınca öyle olmuştu kuş kumu al bir de veterinere götür benimki kusmustu🙁

X