Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çay içirme, bak bunu hemen hazırla beklet. Yarın ver, mucizevi bir şey. Oğlumda hiçbir hayat belirtisi yoktu bu antibiyotiği yaptıktan sonra öyle güzel toparladı ki.

Kuzum suyuna şimdi sarımsak koydum bi arkadaşın tavsiyesiyle limon da sıksam çok mu olur damlatayim mi birkaç damla.

Kuzum suyuna şimdi sarımsak koydum bi arkadaşın tavsiyesiyle limon da sıksam çok mu olur damlatayim mi birkaç damla.
Suya sarımsak koyma olayını bilmiyorum, aylarca bu konu ile ilgilendim hiç duymadım bebeğim. Ama antibiyotikte de var zararı olmaz herhalde bu şekilde de. İstersen şimdilik o kalsın ve hemen bu karışımı hazırla. Arada bir çalkala 24 saat sonra içsin. Hemen toparlasın minnik.

Kalbim daraldı o kadar tedavi gördüm bı buçuk senedir deniyoruz bebek için bugün yine regl oldum bu kadar üzülmedim. Bı an Allah korusun aklıma kötü kötü şeyler geldi onu öyle görünce. 1 buçuk senedir bende ilk defa hastalandı ilk defa o yüzden ne yapacağımı bilemedim. İnşallah bu tarifin şifa olacak kızıma çok teşekkür ederim

Canım yarın adet günüm test yaptım negatif geliyor gelmekte olan bana - yapabilirsin. Gelecek ay inşallah bakalım nasip…

Cok güzel kusun da ablamın limonu gibi sarı insallah bi sey olmayacak düzelecek kafesi tamamen kapatma hayvan sıcaktan bunalır hiç nefes alamaz önü acık olsun bi daha soguya sakın bırakma cam acıp onlar hava akımından bile cok cabuk etkileniyo toparlar gözün üstünde olsun

Cok fena aldım ben dersimi, vayy kurban olduğum az daha sebep oluyordum sabaha kadar kontrol ederim. Sağolasın balım Allah razı olsun

Üstünden 6 yıl gectı ben bile unutamadım bildiğin cocugun gibi oluyo korkunu hissettim yoksa burda yazmazsın insallah düzelir
Yaaa unutulur mu hiç, yıllar yıllar geçse de kalir. Öyle boyle korkmadım ya hâlâ yazarken gözlerim doluyor. Evde bı can o bize. Cocugumuz yok olmadi henüz ama o hep zaten çocuğum gibi oldu. Bizi en iyi kuş sahibi olanlar ya da başkan hayvan besleyenler anlar

Kız işte öyle oluyor can sonuçta evden bir birey gibi ailenin parçası.. Annemin bir japon balığı vardı alltarafi balık dersin ama çok değişikti annemi görünce değişik sevinc hareketleri filan yapıyordu annem parmagini akvaryuma sokunca etrafında dönüyordu yani tanıyordu sanki onu.. sonra birgün annem şehir dışına çıkmak zorunda kaldı bir düğün vesileis yüzünden annem gitmek istemedi ama.sonicta yeğeninin düğününüydu 1 gün gitcekti.. kadının içine doğmuş annem döndüğünde evde yerde buldu balığı balık büyük. İhtimal intihar etmiş evde olmayınca .. çunki diğer balıklar içindeymiş.bir o sevdiği gitmiş annem nerdeyse 3 gün yaş tuttu .. sonra kedi aldı zaten şimdi bir kedisi var ölürse ben ne yaparım diye başlıyor ağlamaya

Evet ya aileden oluyor işte. Annen için de çok uzuldum onu çok iyi anlayabiliyorum. Kedisi sagsalim onunla güzelce yaşar inşallah. Dogurmayla anne olunmuyor derler ya bu tam da öyle. Dogurmadigin ama senden bı parca gibi. Hele benim kuşum eşimi çok seviyor. Şimdi bu bebek sürecinde eşim çok yıprandı çok suçladı kendini hastaneden eve bı geliyoruz bu hemen babanin omzuna atlıyor ilgi istiyor babacik diye ötüyor. İkimize de can oldu nefes oldu. İnşallah iyi olacak kızım sağolsun herkes çok yardımcı oldu. Çok korktum çok....

Ayyy canimmmm kıyamam.. İnshaAllah iyi olacak merak etme.. Uzun uzun yaşar İnshaAllah.. bebeğiniz le oynar

Şimdi kapalı her yer yarın götürecegim, inan bakıp bakıp ağlıyorum o benim kızım

Yarın hemen aldircam inşallah. Bugün burası çok soğuk oda havalansin diye cami açtım bı ara herhalde usuttum hayvanı
Ah kıyamam ya genelde kursak için veriliyor kuş kumu. Sen bi veterinere goturebilirsen götür ben kafesini örtüyle baya sarmıştım önden açmıştım biraz. İnşallah duzelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…