Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayır canım sen yined ehatali hareketler yaoma doktrini dinle bekle sen .. umutlu olmak gerekir Herzaman ama kötuye hazırla kendini.. demekki iğnenin etkisiyle silik çizgi çıkmış ozaman.. adet gecikmeden. Hiçbir sonuç aranmamali.. en güzel ve en sağlam belirtilerden britanesi adet gecikmesi dur.. bekle bakalım
Hiç umudum yok bu aydan. Bide bu erkeklerin sperm renkleri oluyomuş. Bugün fark ettim bariz sarı kocamınki. Oda sağlıksız olduğunun kanaatiymiş. Onu görünce hiç umudum kalmadı

Hemen düşmez bazen, benim ilk kurtajimda keseyi gördüler sonrakinde kese bulanmış dağılmış ondan sonra çok hafif lekelenmem başladı.
Yaaa kiyamam 😔 bunları duyunca kendimi bırakıp daha çok üzülüyorum 😔
Belkide düşmez cnaim keisnmi yani.. sağlıklı ilerleme ihtimali yokmu?
Kanama normal değil ya canım ama kimi de diyor ki iğne ilac 1 haftada kesiyor veya 10 günde ama sonuç düşük yani belli. Betanin düştüğünü duyunca lab.mi hatali diye düşünmedim değil 🤦🏼‍♀️

Hiç umudum yok bu aydan. Bide bu erkeklerin sperm renkleri oluyomuş. Bugün fark ettim bariz sarı kocamınki. Oda sağlıksız olduğunun kanaatiymiş. Onu görünce hiç umudum kalmadı
Olsun hiç şans yok durum söz konusu değilki.. dur hele belli.olmaz Rabbim büyüktür.. Meryam aslmin Rahmine erkek dokunmadan Hz isayi koyan Rabbim naisb edecek elbette 🥰

Ozaman bnde çok arastirmistim kuzum, 17de gelmişti regl .
İnşallah hayırlısı olsun ya🤲🤲❤️ en kısa zamanda nasip olsun hepimize
Amin amiin artık bırakalım bu işleride yok testiydi yok belirtisiydi yok adet şüphesiysi. Bebeklerimizin sağlıkla doğmasını bekleyelim onlarla vakit geçirelim inşallah🙏🏻

Yaaa kiyamam 😔 bunları duyunca kendimi bırakıp daha çok üzülüyorum 😔

Kanama normal değil ya canım ama kimi de diyor ki iğne ilac 1 haftada kesiyor veya 10 günde ama sonuç düşük yani belli. Betanin düştüğünü duyunca lab.mi hatali diye düşünmedim değil 🤦🏼‍♀️
Nekadar düşmüşki beta.. ? Ksuura bakma cnm goremekdm mesjlardn. Ama.ne olur sne morleini yüksek tut uzulursen faydan olmaz zararın olur.. hiç belli olmaz bu işler sen bolca dua et kuzum inshallah bebişin seninle kalıcak.. yoksa zaten sağlıklı değildir demek.. sen inan Allah yardımcın olsun cnaim 🌺🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Aynen canım iki tarafın birbirine destek olması, umut vermesi hatta hayal kurması o kadar önemli ki.. Bizde şu an bi taraf tepkisiz 😁 Ben de üstüne gitmiyorum, ürkütmeyelim vakvakları..
Ya bence onlarda içten içe yaşıyorlar ama belli etmiyorlar. Ne biliyim bazen bakıyorum eşime benden daha heycanlı davranıyor bazen bakıyorum sanki hiç umursamıyor. Ya ben kendimi kötü hissetmiyim diye belli etmemeye çalısıyor yada birimizden birinin sakin davranması gerektiğini düşünüyorlar 🤷🏻‍♀️

X