Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım değerin henüz yüksek değildir kaset testlerde kuruma çizgisi vs asla olmuyor ki 7 aydır deniyorum kaset test yanıltmaz sen avakoda vs bol bol tüketmeye bak adet tarihinde test yap
Şuan yesem de işe yarar mı aceba yumurtlama döneminde yemiştim ama sonra bıraktım

Sagolasin canim hosgeldin
Hadimkoylu kar ne durumda
Bu arada hiç Samsun'da oturan yok mu ya çok yalnızım ben burdaaa gurbet gelini
Samsunda oturmuyorum ama her sene gelirim merkezine
Ay çok fena burnum tıkandı.Alırım bi ‘bu gebelik belirtisi,bata kaç gün kaldı’ nızı
12 den vurdun tebrikler canims

Sagolasin canim hosgeldin

Hadimkoylu kar ne durumda

Samsunda oturmuyorum ama her sene gelirim merkezine

12 den vurdun tebrikler canims
Maviis ben yaptım gene test bakınca bir şey yok ama alttan flaş tutunca sanki çıkmak istemiş ama çıkamamış gibi görünüyor kafayı mı yedim ben yaa iki gündür ruh gibiyim evin içinde uyku uyumadım gene

Günaydın canim acaba geç döllenme mi oldu yahuu flasta görünüyorsa vardır dediğin gibi yarın a kadar gelmezse kan ver uğraşma testle bacım

Günaydın canim acaba geç döllenme mi oldu yahuu flasta görünüyorsa vardır dediğin gibi yarın a kadar gelmezse kan ver uğraşma testle bacım
Belkide ben görmek için çabalıyorum bilmiyorum artık kan verip kesinleştirmem lazım dediğin gibi testlerle olmuyor bide ben çok bekleyemiyorum sanırım son lavaboya çıktıktan 4 saat sonra falan yaptım uyuyamayinca

Çok geçmiş olsun Allah hayırlısıyla nasip eder biran önce inşallah

Arkadaş toksoplazmadan bahsediyo sanırım.Google’da çok güzel sonuçlar var biraz incele hiç sıkıntı yok ama testini yaptırmalısın

Kızlarrr Adana da önerebileceğiniz prof. var mı?
Teşhisimi koyabilseler tedavi de olacağım ama burda gittiğim her doktor ayrı telden çaldı. Hazır ara tatil gelmişken iyi bir doktora gitmem şart.

Kızlarrr Adana da önerebileceğiniz prof. var mı?
Teşhisimi koyabilseler tedavi de olacağım ama burda gittiğim her doktor ayrı telden çaldı. Hazır ara tatil gelmişken iyi bir doktora gitmem şart.
Canım Özel metro hastanesi var orda ferat erol var çok iyi bı doktor hastasida çok benim ilk oğlumda 5 yıl olmadı bebeğim o doktora gidince tedavi ile hamile haldim tabi başta Allahımin izniyle

Günaydın arkadaşlar size bı sorum olacak klomen kullananlar arkadaşlarım bu kasık ağrısı klomeni içerken mi oluyor yoksa yumurtlama döneminde mi oluyor
Teşekkür ederim şimdiden

Günaydın arkadaşlar size bı sorum olacak klomen kullananlar arkadaşlarım bu kasık ağrısı klomeni içerken mi oluyor yoksa yumurtlama döneminde mi oluyor
Teşekkür ederim şimdiden
Günaydın genelde kullandıktan sonra yumurta büyümeye başlarken ağrı oluyor

Akınti olursa onu da takip et mutlaka. Beyaz dışında bir renk olursa (sarimsi yesil gibi) doktoruna bildir mutlaka.Enfeksiyon vb.olmasin
Yok canim çok az beyaz akıntım var normalde ilaç kullanmadan önce aşırı şekilde akıntım olurdu bu ay ilaç kullanırken yumurtlama donemimde yok denilecek kadar az akıntım var normal mi acaba bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…