Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Deme öyle demee üzülür icerdekii sen bekle ben umutluyum senden
Baksana nasil üzgün zaten ahah biraz da korkunç duruyor ama olsun
Şaka bi yana insallah kuzum gerçekten artik iyi bisey duymaya ihtiyacım var o kadar çabadan sonra da insanın içi çok buruk kalıyor. İnşallah isteyen herkes hayırlı bi şekilde güzel bebis haberleri alır bu ay çok çok isterim

Amiin amin inşallah çifte doğum günü kutlarız kız fena mı

Ayy Allahım darısı bana ve tüm isteyen herkese hayırlısı ile yarabbim
Peki başka belirtiniz neydi acaba tatlı mı as Erdinz oğlunuz da mide bulantısı falan
Mide bulantim hic olmadi cnku tatlidan nefret ederdm sdce cinsiyet ogrenmek icin tatli yedirdi dr onlrin hepsini kustm eksi severdm ozellikle erik. Bel agrim olmstu cok Fazla
kasik batmasi hamileligimn kesn belirtisi diyebilrm agrisi degil batma oluyor hamileyken

Amiin amin inşallah çifte doğum günü kutlarız kız fena mı
Ayyy hadi inşallah yaaaa insallahh Allah duysun sesimizi
Ben yatıyorum canım sana yarın sınavda bol bol başarılar inşallah geçeceksin çizgileri görünce heyecanlanma ama tamam miii
Herkese iyi geceler kızlar yarın güzel haberlerle uyanır inşallah herkes

Benimde dün batma oldu, bugünde kasıklarimi çekiyorlar sanki geriliyor gibiydi

İyi geceler bebek teşekkür ederim

Benimde dün batma oldu, bugünde kasıklarimi çekiyorlar sanki geriliyor gibiydi
hergun olur igne batmasni takip et cnm sanki rahim genisliyor yani ben anlamistm hamile kaldigimi ama tabi iki dusuk yasadm maalesef erken hissettm erken kaybettm Rabbim hayrlisini nasip etsin saglikla...Allahim gonlmuze gore verir insallah tez vakitte hepmize

Ay benimde kasıklarımda birşeyler oluyor ama bilemiyorum hadi inşallah bebeğimdr amin

Yaa Allah rahmet eylesin üzüldüm şimdi. Çocukluk anıları bir başka değil mi ya ne olursa olsun kalıyor bı yerlerde.

güzelim birakma ama sadece daha titiz ol yani onunlada uyuma hele ki hamileysen burda genelde Bahçeli evler diye evin dışında tutuyorlar veya hamilelik bitene kadar bakım evine bırakıyorlar düşük tehliklesi olanalar..
Kız benim köpeğim asla tuvaletini eve yapmaz çöp kutularına dahi yaklaşmaz.uyumak konusunu gelince o eskidendi eşim zaten izin vermez.ben köpeği alınca bi ay eğitime verdim kesinlikle insan gbi.zaten doktorlara da veterinere de sorduk asla bi zararı yok hatta bağışıklık açısından daha iyi doğar doğmaz bağışıklığı daha güçlü olur dediler.öyle birsey yok ya sadece dini açıdan biraz sıkıntı ama onunla ilgili kesin die bi ayet yok.temiz bakıldığı sürece

Ben ilahiyatciyim salyasi bulaşan yerde namaz olmuyor o şekilde geçiyor en fazla bizim de evde var köpeğimiz 4 yıldır da bizimle çocuğumuz gibi oldu asla bırakılmaz yanii

Ben ilahiyatciyim salyasi bulaşan yerde namaz olmuyor o şekilde geçiyor en fazla bizim de evde var köpeğimiz 4 yıldır da bizimle çocuğumuz gibi oldu asla bırakılmaz yanii
Tatlım buna ihtimal dahi veremiyorum annem çok karşı çıktığı için ünv.başladıktan snra eve çıkıp ilk işim köpek almak olmuştu fmf hastasıyım köpeğimden sonra ataklarım dahi azaldı belki de onunla mutlu olup stres attığım içindi dr.da öyle söylemişti sonra ailem baktı olacak gbi degil hepsi alıştı.eşimle görüşüyorduk evet biliyordu köpeği ama evlenince asla evde istemem dedi çünkü eşimin tarafı hepsi kuran kursu hocası hafız tabi ki seçimim köpeğim oldu bunun içinde eşim ayrılığı bile düşünmedi 2 yılı geçti evliyiz şuan ikisi benden daha çok seviyor birbirini.pencere önünde geleceği saati bekler.nasıl ki bebek olsun die uğraşıyoruz seviyoruz buda onunla kesinlikle aynı şu iti sevme die annem çöl kızardı şimdi diyorum ben doğurdum onu köpeğiminde sarı tüyleri var saçlarımda sarı bana benziyo işte flan diyorum sevgi doğurmaksa onun önünde çünkü.istediğim kadar anlatsam da bu sevgiyi bilen insanda yeri ayrı asla anlatmm.4 yıldır benmle herşeye alerji olup hastalanırım ama asla köpekten dolayı hasta olmdm hatta ben grip flan olup ona bulaştırıyorum ondan bana geçmiyor

valla ben sena dim sana bebeklere asla yakaştırmayın diyorlar o zaten çok tehlikeli dedim gibi burası Müslüman bir ülke değil ona rağmen uyarıyorlar ilk hamile olunca aile Sağlık geçmişi vs sorarlar bide evcil hayvan var mi benim muhabbet kuşu bile sakin öpme temizleme dediler hata buyuk ölümoranlar var mış sv muhabbet kuşlarında Gagasından bulaşan ölümcül parazit var bizim kuşa ben hamileyken hep esim ilgilendi... uyup uymamak sana kalmış ben sadece Hıristiyan bir ülkede bile yasaklıyorlar evcil hayvanları...Ha bide bebeğin olursa köpeği yine eğitime yollaman lazım bebeği kıskanıp zarar vere bilir miş.. Doğa rutkayinda köpeği bebeklere zarar vercek sekilde davranda usaklaştırdı evden eğitime yolladı sonra ne oldu takip etmedim instgramda Paylaşmıştı hakkında hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…