Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydın ben cuma günü adet oldum fakat 2 gün sürdü sonrası yok ve rengi açık pembe ve kahverengi geldi bunun sebebi nedir sizce acaba mı diyorum bide dün akşam inanılmaz midem bulandı ya maviss_34 -Arwen- Allahinkuluyuz ve diğer arkadaşlar

evet evet çekiyorlar geriyorlar benim ilk haftadan başlamıştı ilk hamilelimde bence sende var inşaALLAH

K kgm Canım seninle konuşmuştuk hatirliyor musun sana tüp bebek doktorunun bahsettiği biseyi söylemiştim üst üste kimyasal olunca bi işlem yapıyorlar diye. Bak simdi yine denk geldi ama başka doktorda denk geldi
İşlemin adı katil hücre öldürücü tedaviymis bak fotoyu da bırakıyorum buraya sorarsın doktoruna. Tekrarlayan kimyasal da düsüklerde uygulanıyormuş

Eklentiler

• Screenshot_20220116-114946_Instagram.jpg
    88,9 KB · Görüntüleme: 38
Kızlar bişey dicem.Test yaptım bi gölge gördüm testin içini açtım çıplak gözle görülemeyen bi gölge gördüm yine sonra yıkadım kuruma çizgisi mi diye gitmedi.Fotoğrafını çekemiyorum asla çıkmaz anca yerçekimsiz ortamda görünür öyle bi gölge.Bu bişey ifade etmiyo benim için bata 4 gün var olsa çıkardı ama evde bi bayram havası gözyaşları sular seller.Ne yapıcam ben şimdi

Canım yarın hemen kan testine koooş

Benim dün senden başladığım iyi olmuş pembe renkli mi cizgii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…