Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Her ay aynı şeyleri yaşadıkça kendimden ümidi kestim de Allahtan kesemem tabii.
Benimde böyle kasık batması oluyordu dün bugünde sanki tutup çekiyorlar geriliyor gibi kasiklarim erken başladı ya🤔
Sana ben bi özelden yazsam yaa bisi dicemm
evet evet çekiyorlar geriyorlar benim ilk haftadan başlamıştı ilk hamilelimde 😁 bence sende var inşaALLAH 😁

K kgm Canım seninle konuşmuştuk hatirliyor musun sana tüp bebek doktorunun bahsettiği biseyi söylemiştim üst üste kimyasal olunca bi işlem yapıyorlar diye. Bak simdi yine denk geldi ama başka doktorda denk geldi
İşlemin adı katil hücre öldürücü tedaviymis bak fotoyu da bırakıyorum buraya sorarsın doktoruna. Tekrarlayan kimyasal da düsüklerde uygulanıyormuş

Eklentiler

• Screenshot_20220116-114946_Instagram.jpg
    Screenshot_20220116-114946_Instagram.jpg
    88,9 KB · Görüntüleme: 38
Kızlar bişey dicem.Test yaptım bi gölge gördüm testin içini açtım çıplak gözle görülemeyen bi gölge gördüm yine sonra yıkadım kuruma çizgisi mi diye gitmedi.Fotoğrafını çekemiyorum asla çıkmaz anca yerçekimsiz ortamda görünür öyle bi gölge.Bu bişey ifade etmiyo benim için bata 4 gün var olsa çıkardı ama evde bi bayram havası gözyaşları sular seller.Ne yapıcam ben şimdi

Kızlar bişey dicem.Test yaptım bi gölge gördüm testin içini açtım çıplak gözle görülemeyen bi gölge gördüm yine sonra yıkadım kuruma çizgisi mi diye gitmedi.Fotoğrafını çekemiyorum asla çıkmaz anca yerçekimsiz ortamda görünür öyle bi gölge.Bu bişey ifade etmiyo benim için bata 4 gün var olsa çıkardı ama evde bi bayram havası gözyaşları sular seller.Ne yapıcam ben şimdi
Canım yarın hemen kan testine koooş 😍

Benim dün senden başladığım iyi olmuş 🙈 pembe renkli mi cizgii

X